Povezane vesti

Ruska novinarka Marina Ovsjanikova: Pobegla iz kućnog pritvora

Ruska novinarka Marina Ovsjanikova: Pobegla iz kućnog pritvora

Vreme 05.10.2022
Vesti Marina Ovsjanikova se danas nije pojavila na saslušanju. Javljeno je da je pobegla sa jedanestogodišnjom ćerkom. Preti joj kazna od deset godina zatvora po Putinovom zakonu o namernom širenju lažnih informacija. Marina Ovsjanikova, ruska… »
Ruska novinarka Ovsjanikova potvrdila da je pobegla iz kućnog pritvora

Ruska novinarka Ovsjanikova potvrdila da je pobegla iz kućnog pritvora

Danas 05.10.2022
Marina Ovjanikova, novinarka iz Rusije koja je svojevremeno na državnoj televiziji istakla antiratni slogan u vezi sa invazijom njene zemlje na Ukrajinu, potvrdila je danas da je pobegla iz kućnog pritvora, javljaju svetski mediji. „Ne osećam… »
Ruska novinarka Ovsjanikova potvrdila da je pobegla iz kućnog pritvora

Ruska novinarka Ovsjanikova potvrdila da je pobegla iz kućnog pritvora

Insajder 05.10.2022
Marina Ovjanikova, novinarka iz Rusije koja je svojevremeno na državnoj televiziji istakla antiratni slogan u vezi sa invazijom njene zemlje na Ukrajinu, potvrdila je danas da je pobegla iz kućnog pritvora, javljaju svetski mediji. "Ne osećam apsolutno… »
"Stavite mu nanogicu": Hrabra Marina prkosi Putinu nakon bekstva iz kućnog pritvora: "Nevina sam, odbijam da se povinujem…

"Stavite mu nanogicu": Hrabra Marina prkosi Putinu nakon bekstva iz kućnog pritvora: "Nevina sam, odbijam da se povinujem…

Blic 05.10.2022
Ruska TV novinarka Marina Ovsjanikova, optužena za širenje lažnih vesti nakon organizovanja niza usamljenih protesta protiv rata u Ukrajini, potvrdila je danas da je pobegla iz kućnog pritvora. "Smatram sebe potpuno nevinom, a pošto naša država… »
Ruska novinarka Marina Ovsjanikova pobegla iz kućnog pritvora: "Neću da se povinujem, nevina sam"

Ruska novinarka Marina Ovsjanikova pobegla iz kućnog pritvora: "Neću da se povinujem, nevina sam"

Euronews 05.10.2022
Ruska TV novinarka Marina Ovsjanikova, optužena od strane ruskog suda za širenje lažnih vesti nakon organizovanja niza protesta protiv rata u Ukrajini, rekla je danas da je pobegla iz kućnog pritvora. "Smatram sebe potpuno nevinom, a pošto naša… »
Novinarka, koja je protestovala u programu uživo, pobegla iz kućnog pritvora: "Stavite ovakvu nanogicu Putinu"

Novinarka, koja je protestovala u programu uživo, pobegla iz kućnog pritvora: "Stavite ovakvu nanogicu Putinu"

Telegraf 05.10.2022
Na snimku objavljenom na Telegramu, ona je sedela na ružičastoj sofi i obratila se ruskoj Federalnoj zatvorskoj službi, kritikujući predsednika Vladimira Putina zbog rata. Ruska TV novinarka Marina Ovsjanikova, optužena za širenje lažnih vesti… »
Ruska novinarka koja se usprotivila invaziji pobegla iz kućnog pritvora

Ruska novinarka koja se usprotivila invaziji pobegla iz kućnog pritvora

N1 Info 05.10.2022
Ruska novinarka Marina Ovsjanikova, koja je u prenosu uživo protestovala protiv napada na Ukrajinu, u sredu je potvrdila da je pobegla iz kućnog pritvora, u kojem je završila zbog navodnog ponovnog širenja lažnih vesti. „Smatram se potpuno… »

Vesti dana »