Povezane vesti
Tetkice i domari ostali bez toplog obroka i regresa: Sada moraju da plate i parnične troškove
Telegraf 05.10.2022
Pravnici kažu da je sporno to što Zaključkom Vrhovnog kasacionog suda - Zakon o platama u državnim organima i javnim službama ukida odredbe Zakona o radu. Majstor sa sedam zanata, Milan Majstorović, u Osnovnoj školi "Jajinci" zaposlen je skoro dve… »
Tetkice i domari ostali bez toplog obroka i regresa, a sada moraju da plate i parnične troškove
RTS 05.10.2022
Umesto da dobiju naknade za topli obrok i regrese za godišnje odmore, tetkice, domari i ostali pomoćni radnici zaposleni u javnim službama plaćaće sudske troškove. Ustanove u kojima rade mnogi su tužili u trenutku kada je sudska praksa bila na njihovoj… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Upozorenje na visoke temperature! Jutarnje od 14 dnevne do 37! Vremenska prognoza 11.8.2025. - 17.8.2025.
Volim Zrenjanin pre 1 satjoš 26 povezanih

Maestralan potez Hamada Međedovića: Pogledajte kako je srpski teniser oduševio publiku u Sinsinatiju
Telegraf pre 57 minutajoš 39 povezanih

Gradonačelnik Prokuplja: U požarima uništeno 45 kuća i 60 hektara useva, šuma, livada
Nova pre 43 minutajoš 7 povezanih

Univerzitet u Beogradu: U prvom upisnom roku upisana 10.984 studenta, preostalo 4.325 mesta
Beta pre 8 minutajoš 9 povezanih