Povezane vesti

Otkrivamo do sada nepoznate detalje o popisu stanovništva: Popis može i telefonski, ali samo u tri slučaja!

Otkrivamo do sada nepoznate detalje o popisu stanovništva: Popis može i telefonski, ali samo u tri slučaja!

Kurir 05.10.2022
Kurir saznaje da je u prva dva dana popisano više od 430.000 ljudi, 203.000 stanova i 164.000 domaćinstava, a podaci se mogu dati i pozivom ako neko ima koronu, nije na adresi do kraja meseca ili se plaši da popisivača primi u dom. S obzirom na to da… »
Popisivač dobio hit zahtev! Zvala besna gospođa jer je bila strašno uvređena

Popisivač dobio hit zahtev! Zvala besna gospođa jer je bila strašno uvređena

Kurir 05.10.2022
Pomoćnik direktora Republičkog zavoda za statistiku Petar Korović govorio je o tome kako protiču prvi dani popisa. Popis stanovništva u Republici Srbiji počeo je 1. oktobra i do 1. novembra će više od 20.000 popisivača obići svako domaćinstvo u… »
Korović: U Srbiji popisano 880.000 građana za četiri dana

Korović: U Srbiji popisano 880.000 građana za četiri dana

Dnevnik 05.10.2022
BEOGRAD: Pomoćnik direktora Republičkog zavoda za statistiku Petar Korović, izjavio je danas da je u Srbiji za prva četiri dana popisa stanovništva popisano 880.000 građana. Popisivači su dobro obučeni, spremno su izašli na teren u subotu i zato… »
Korović: Za četiri dana u Srbiji popisano 880.000 građana

Korović: Za četiri dana u Srbiji popisano 880.000 građana

Euronews 05.10.2022
Pomoćnik direktora Republičkog zavoda za statistiku Petar Korović, izjavio je danas da je u Srbiji za prva četiri dana popisa stanovništva popisano 880.000 građana. Popisivači su dobro obučeni, spremno su izašli na teren u subotu i zato mogu da… »
"Ja sam upravnica zgrade, a poslednju ste me obišli": Za četiri dana popisano 880.000, stigle i prve žalbe

"Ja sam upravnica zgrade, a poslednju ste me obišli": Za četiri dana popisano 880.000, stigle i prve žalbe

Telegraf 05.10.2022
Građani besplatnim pozivom Popisnog info centra na broj 0800 444 005 mogu da dobiju sve potrebne informacije. Pomoćnik direktora Republičkog zavoda za statistiku Petar Korović, izjavio je danas da je u Srbiji za prva četiri dana popisa stanovništva… »
Veliki odziv dijaspore

Veliki odziv dijaspore

Vesti online 05.10.2022
Popis stanovništva u Srbiji koji je počeo 1. oktobra, obuhvatio je državljane Srbije u rasejanju, a direktor Republičkog zavoda za statistiku Miladin Kovačević kaže za “Vesti” da se već prvih dana pokazalo da je interesovanje dijaspore za… »

Vesti dana »