Povezane vesti
Kosovo nije prošlo u Savet Evrope, presudio je jedan argument
Blic 06.10.2022
U Savetu Evrope je u sredu održana diskusija o zahtevu Prištine za prijem u tu organizaciju bez zaključka o preciznom datumu stavljanja na agendu Saveta o ponovnoj raspravi. Državni sekretar u MSP Nemanja Starović rekao je da je reč o maloj… »
Mala pobeda Srbije na sednici Saveta Evrope o prijemu Prištine: Koje naše argumente su uvažile države članice?
Telegraf 06.10.2022
Državni sekretar u Ministarstva spoljnih poslova Nemanja Starović je poručio da sada, ipak, nema prostora za opuštanje jer se može desiti da se u narednom periodu rasprava nastavi. Državni sekretar u Ministarstva spoljnih poslova Nemanja Starović… »
Bez datuma za Kosovo: Završena diskusija o zahtevu Prištine za prijem u Savet Evrope
Danas 05.10.2022
U Savetu Evrope završena je diskusija o zahtevu Prištine za prijem u tu organizaciju bez zaključka o preciznom datumu stavljanja na agendu Saveta o ponovnoj raspravi, izjavila je danas za Radio-televiziju Srbije šefica misije Srbije pri Saveru Evrope… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 6 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 6 satijoš 2 povezane