Povezane vesti
Američke i evropske berze beleže blagi pad vrednosti akcija
Biznis.rs 06.10.2022
manji obim trgovanja, investitori oprezni. Na američkim berzama cene akcija su u sredu blago pale, a trgovalo se oprezno jer ulagači nisu sigurni da je dalja kupovina deonica, nakon snažnog rasta vrednosti u prethodna dva dana, i dalje opravdana. Dow… »
Azijska tržišta: Indeksi porasli treći dan zaredom
SEEbiz 06.10.2022
ŠANGAJ - Na azijskim su burzama cijene dionica porasle i u četvrtak, treći dan zaredom, no trguje se oprezno jer nema puno razloga za kupnju, s obzirom da se rast gospodarstava usporava, a središnje banke podižu kamatne stope. MSCI indeks… »
Wall Street blago pao, trgovanje oprezno
SEEbiz 06.10.2022
NEW YORK - Na Wall Streetu su u srijedu cijene dionica blago pale, a trgovalo se oprezno jer ulagači nisu sigurni da ima razloga za daljnju kupnju dionica nakon snažnog rasta njihovih cijena u prethodna dva dana. Dow Jones oslabio je 0,14 posto, na… »
Zagrebačka burza: U opreznom trgovanju indeksi porasli drugi dan zaredom
SEEbiz 06.10.2022
ZAGREB - Na Zagrebačkoj burzi u srijedu su Crobex indeksi porasli drugi dan zaredom, dodatno se odmaknuvši od najnižih razina u zadnjih godinu i pol dana, no trgovalo se oprezno, na što ukazuje skroman promet. Crobex indeks u srijedu je porastao 0,51… »
Vesti dana »
SNS danas organizuje miting u Beogradu: Postavljene metalne barijere, štandovi i bine
Nedeljnik pre 1 danjoš 103 povezane
Putevi Srbije: Za 7 sati Moravskim koridorom prošlo skoro 8.000 automobila
Ozon press pre 4 satijoš 38 povezanih
Kriza na Bliskom istoku Tajani: Sporazum Izrael-Liban korak napred, Italija spremna za veću ulogu
Euronews pre 1 danjoš 91 povezana




