Povezane vesti
Ani Erno ovogodišnja dobitnica Nobelove nagrade za književnost
Danas 06.10.2022
Nobelova nagrada za književnost 2022. dodeljena je francuskoj spisateljici Ani Erno „za hrabrost i kliničku oštrinu sa kojom otkriva korene, otuđenja i kolektivna ograničenja ličnog sećanja“, saopštila je danas Švedska kraljevska akademija. Francuska… »
Francuskinja dobila nobelovu nagradu za književnost: Ani Enro dobila prestižno priznanje!
Mondo 06.10.2022
Dodeljena je 115. Nobelova nagrada za književnost. Dodeljena je 115. Nobelova nagrada za književnost. "Dobitnica Nobelove nagrade za književnost je Ani Enro, francuska spisateljica", saopšteno je na konferenciji za novinare u Stokholmu. Najveću nagradu u… »
Dodeljena Nobelova nagrada za književnost
Telegraf 06.10.2022
Otkriveno ko je dobitnik najprestižnije književne nagrade. Proglašen je ovogodišnji dobitnik Nobelove nagrade za književnost, a prestižnu nagradu dobila je Ani Erno, francuska spisateljica. Erno je bila jedna od favoritkinja ove godine. Ona je rođena… »
Vesti dana »
Srbija prekrivena gustom maglom, sever u mraku celog dana - na jugu pokoji zrak sunca. Niska oblačnost će se zadržati do ovog datuma.
Dnevnik pre 16 minutajoš 8 povezanih
Premijer Crne Gore je s pravom „poklopio“ Vučića: Nema „regate“ za EU, Srbija je stala sa pristupom Uniji zbog režima
Nova pre 26 minutajoš 4 povezane
(Video) Ukrajinci razneli ruski naftni brod vredan 30 miliona dolara: Težak udar u Crnom moru, objavljen snimak ogromne eksplozije
Blic pre 10 satijoš 7 povezanih
Na današnji dan: Umrli Esma Redžepova i Franjo Tuđman, otvorena prva automobilska izložba
Radio 021 pre 26 minutajoš 3 povezane




