Povezane vesti

Plenković: Može nafta, ali ne ruska, prvo im uvedite sankcije

Plenković: Može nafta, ali ne ruska, prvo im uvedite sankcije

Politika 06.10.2022
PRAG - Hrvatski premijer Andrej Plenković rekao je danas u Pragu komentarišući reakcije iz Beograda na hrvatsku ulogu o zabrani uvoza ruske nafte preko jadranskog naftovoda da Srbija ne može u ovakvim okolnostima da sedi na dve stolice, kao i da… »
Plenković ucenjuje Srbiju: Može nafta, ali ne ruska

Plenković ucenjuje Srbiju: Može nafta, ali ne ruska

Pravda 06.10.2022
Hrvatski premijer Andrej Plenković rekao je danas u Pragu komentarišuci reakcije iz Beograda na hrvatsku ulogu o zabrani uvoza ruske nafte preko jadranskog naftovoda da Srbija ne može u ovakvim okolnostima da sedi na dve stolice, kao i da Srbija može… »
Plenković: Može nafta, ali ne ruska

Plenković: Može nafta, ali ne ruska

RTS 06.10.2022
Hrvatski premijer Andrej Plenković rekao je u Pragu, komentarišući reakcije iz Beograda na hrvatsku ulogu o zabrani uvoza ruske nafte preko Jadranskog naftovoda, da Srbija ne može u ovakvim okolnostima da sedi na dve stolice, kao i da može preko… »
Plenković: Reakcije zvaničnika Srbije besprizorne i van svake pameti

Plenković: Reakcije zvaničnika Srbije besprizorne i van svake pameti

Novi magazin 06.10.2022
Premijer Hrvatske Andrej Plenković ocenio je danas "besprizornim i van svake pameti" reakcije srpskih zvaničnika na zabranu uvoza ruske nafte istakavši da Srbija može da dobije koju god naftu želi, samo ne rusku. "Kad bi im bila ekonomija na… »
Plenković o optužbama iz Srbije: Ja sam očigledno glavni ustaša tamo

Plenković o optužbama iz Srbije: Ja sam očigledno glavni ustaša tamo

N1 Info 06.10.2022
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je u Pragu da je video "besprizorne i burne reakcije" iz Srbije koja Hrvatsku optužuje da je zaslužna za to što Zapadni Balkan nije izuzet od embarga EU na uvoz ruske nafte. „Ja sam očigledno glavni… »

Vesti dana »