Povezane vesti

"Ne treba da se zavaravamo" Bogdanović: Zvezda nije pobedila aždaju

"Ne treba da se zavaravamo" Bogdanović: Zvezda nije pobedila aždaju

Večernje novosti 07.10.2022
POZNATI fudbalski stručnjak i nekadašnji fudbaler Rade Bogdanović govorio je pobedi Crvene zvezde nad Ferencvarošem. Foto Z. Jovanović Mačak Bogdanović je sumirao utiske, ali ujedno je i spustio loptu. - Ne treba da se zavaravamo i letimo nebu pod… »
Rade Bogdanović o Zvezdinoj goleadi: Nije pobeđena aždaja, ali bez potvrde u Mađarskoj džaba se krečilo

Rade Bogdanović o Zvezdinoj goleadi: Nije pobeđena aždaja, ali bez potvrde u Mađarskoj džaba se krečilo

Danas 07.10.2022
Poznavalac fudbala, poznat po izražavanju stavova bez dlake na jeziku, za Danas sumira utiske o ubedljivoj pobedi srpskog šampiona nad Ferencvarošem u Ligi Evrope. Do ovog četvrtka, čak i među navijačima Crvene zvezde, malo ko se kladio da… »
"Terzić je sa parama bolji od mene": Sportski direktor Zvezde o basnoslovnoj ponudi za Erakovića

"Terzić je sa parama bolji od mene": Sportski direktor Zvezde o basnoslovnoj ponudi za Erakovića

Večernje novosti 07.10.2022
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sinoć na svom terenu Ferencvaroš rezultatom 4:1 u trećem kolu Lige Evrope. FOTO: Tanjug/AP Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela bio je prezadovoljan posle pobede, a posebno je oduševila igra Strahinje… »
Crvena zvezda u top 10 klubova Lige Evrope: Ispisana je istorija nakon goleade protiv Ferencvaroša!

Crvena zvezda u top 10 klubova Lige Evrope: Ispisana je istorija nakon goleade protiv Ferencvaroša!

Hot sport 07.10.2022
Ogroman uspeh crveno-belih. Pobeda Crvene zvezde protiv Ferencvaroša, donela i to rezultatom 4:1, donela je crveno-belima jedan rekord. Srpski šampion je uz 4 pogotka, postao 10. najefikasniji klub u istoriji Lige Evrope sa ukupnih 249 golova. Evo kako… »
Gobeljić se naježio zbog skandiranja delija: Kad sam ih čuo, osetio sam da mogu da igram još 2 utakmice!

Gobeljić se naježio zbog skandiranja delija: Kad sam ih čuo, osetio sam da mogu da igram još 2 utakmice!

Hot sport 07.10.2022
Odigrao je maestralno. Najbolja partija Marka Gobeljića ove sezone, bez dileme. Plenio je po desnom boku Kraljevčanin i bio jedan od najboljih na terenu u trijumfu Crvene zvezde nad Ferencvarošem rezultatom 4:1 u okviru trećeg kola grupne faze Lige… »
Gobeljić i Mitrović: "Sad, nek se spremi Spartak, hoćemo u LŠ!"

Gobeljić i Mitrović: "Sad, nek se spremi Spartak, hoćemo u LŠ!"

Sportske.net 07.10.2022
Fudbaler Crvene zvezde Stefan Mitrović rekao je večeras, posle pobede protiv Ferencvaroša u Ligi Evropa, da njegova ekipa želi da "napadne" prvo mesto u grupi. "Prijaju nam ubedljive pobede, daju nam samopouzdanje i želimo da napadnemo prvo mesto u… »
Kakva noć za srpski fudbal: UEFA koeficijent narastao do neba...

Kakva noć za srpski fudbal: UEFA koeficijent narastao do neba...

Večernje novosti 07.10.2022
U prva dva kola grupne faze evrokupova samo je Partizan donosio bodove za nacionalni koeficijent. Čekali smo Crvenu zvezdu da mu se konačno pridruži trijumfom protiv Ferencvaroša. I dočekali. FOTO: M. Vukadinović Onda smo s pravom strepeli dok smo… »
"Večiti" trljaju ruke: Evo koliko su zaradili Zvezda i Partizan podvizima u Evropi

"Večiti" trljaju ruke: Evo koliko su zaradili Zvezda i Partizan podvizima u Evropi

Večernje novosti 07.10.2022
NESTVARNA noć za srpski fudbal! Pobede Crvene zvezde i Partizana u Evropi, UEFA koeficijent narastao do neba, a i novac koji UEFA šalje u Beograd nije zanemarljiv. FOTO: Tanjug/AP Zvezda je deklasirala Ferencvaroš (4:1) u Ligi Evrope, dok su crno-beli… »
Superliga se ovajdila od čudesne evropske večeri večitih rivala

Superliga se ovajdila od čudesne evropske večeri večitih rivala

Danas 07.10.2022
Fudbaeri Crvene zvezde i Partizana popravili UEFA koeficijent prvenstva Srbije. Prvi put od kako se vrši ovakva vrsta obračuna, naša zemlja je premašila 30.000 bodova i sada ih ima 30.375, odnosno ceo bod (1.000) više nego pre pobeda Crvene zvezde i… »
Mrkela najavio odlazak erakovića: Nedavno smo odbili ponudu, biće teško zadržati ga!

Mrkela najavio odlazak erakovića: Nedavno smo odbili ponudu, biće teško zadržati ga!

Hot sport 07.10.2022
Ponovo je odigrao odličan meč. Crvena zvezda je lako savladala Ferencvaroš sa 4:1, a mladi Strahinja Eraković je još jednom odigrao fantastično. O tome je nakon meča pričao i sportski direktor crveno-belih Mitar Mrkela, koji je istakao da je klub… »
Marko Gobeljić: Kada sam čuo sa tribina „Gobelja, Gobelja“, osetio sam kao da mogu još dve utakmice da odigram

Marko Gobeljić: Kada sam čuo sa tribina „Gobelja, Gobelja“, osetio sam kao da mogu još dve utakmice da odigram

Danas 06.10.2022
Pitanje je da li bi uopšte i dobio šansu da se kojim slučajem Bukari nije povredio neposredno pred meč 3. kola Lige Evrope. Izostanak bivšeg igrača Nanta, Marko Gobeljić iskosristio je na sjajan način; sa dve asistencije značajno je doprineo… »
"Bilo je na sve ili ništa": Aleksandar Katai o važnosti Zvezdinog trijumfa nad Ferencvarošem

"Bilo je na sve ili ništa": Aleksandar Katai o važnosti Zvezdinog trijumfa nad Ferencvarošem

Večernje novosti 06.10.2022
CRVENA Zvezda i Ferencvaroš odigrali su meč 3. kola grupne faze Lige Evrope, a jedan od junaka tima iz LJutice Bogdana bio je Aleksandar Katai. FOTO: M. Vukadinović Crveno-beli bili su impresivni protiv tima iz Mađarske u meču koji je imao veliki… »
"Dizali smo jedan drugog psihički": Aleksandar Pešić o Zvezdinom karakteru posle pobede nad Ferencvarošem

"Dizali smo jedan drugog psihički": Aleksandar Pešić o Zvezdinom karakteru posle pobede nad Ferencvarošem

Večernje novosti 06.10.2022
CRVENA zvezda i Ferencvaroš odigrali su meč 3. kola grupne faze Lige Evrope. Prvi napadač beogradskog tima Aleksandar Pešić nije danas zatresao mrežu, ali je odigrao važnu ulogu u trijumfu svog tima. Foto: Novosti Zvezda je odnela veliku pobedu nad… »
Miloš Milojević: Nisam od onih koji će sada pomisliti da su šampioni sveta

Miloš Milojević: Nisam od onih koji će sada pomisliti da su šampioni sveta

Danas 06.10.2022
Uspeli su fudbaleri Crvene zvezde da se vrate u igru za jedno od prva dva mesta na kraju grupne faze Lige Evrope. Ubedljivom pobedom nad Ferencvarošem (4:1) pokazali su da nisu dali konačnu reč u renomiranom takmičenju. Miloš Milojević, šef struke… »
Zvezdaši se nadaju evropskom proleću: Mogu li crveno-beli da naprave podvig u teškoj grupi? (anketa)

Zvezdaši se nadaju evropskom proleću: Mogu li crveno-beli da naprave podvig u teškoj grupi? (anketa)

Večernje novosti 06.10.2022
FUDBALERI Crvene zvezde ubedljivo su savladali Ferencvaroš u 3. kolu Lige Evrope, čime je dodatno podgrejana nada navijača da klub s Marakane može u teškoj konkurenciji do proleća u Ligi Evrope. FOTO: Tanjug/AP Nakon uvodnog poraza od Monaka 0:1 i… »
"Naježio sam se kada sam čuo - gobelja, gobelja"! Defanzivac Crvene zvezde sa mnogo emocija doživeo meč protiv…

"Naježio sam se kada sam čuo - gobelja, gobelja"! Defanzivac Crvene zvezde sa mnogo emocija doživeo meč protiv…

Večernje novosti 06.10.2022
FUDBALER Crvene zvezde Marko Gobeljić bio je presrećan nakon pobede nad Ferencvarošem rezultatom 4:1 u meču trećeg kola grupe H Lige Evrope. foto: M. Vukadinović - Pokazali smo od samog starta šta hoćemo. Stručni štab je odlično pripremio… »
Srpska policija zavodi red u kelnu: Nemci dobili pomoć pred meč visokog rizika

Srpska policija zavodi red u kelnu: Nemci dobili pomoć pred meč visokog rizika

Večernje novosti 06.10.2022
FUDBALERI Partizana gostuju ekipi Kelna u Nemačkoj u okviru grupne faze Lige Konferencija. FOTO: Tanjug/AP Na ovoj fudbalskoj utakmici na službenom zadatku bila su 4 pripadnika MUP-a Srbije (2 iz PU za grad Beograd), koji su u koordinaciji sa nemačkom… »
Hit fotka: Terzić i Kanga poziraju ispred svlačionice, ovakve ih do sada niste videli (foto)

Hit fotka: Terzić i Kanga poziraju ispred svlačionice, ovakve ih do sada niste videli (foto)

Večernje novosti 06.10.2022
VELIKI razlog Crvena zvezda ima za slavlje, upisan je prvi trijumf u Ligi Evrope u novoj sezoni i to na kakav način, Ferencvaroš je demoliran na "Marakani" 4:1. FOTO: M. Vukadinović Crvena zvezda je konačno navijače obradovala fantastičnom igrom i… »
Aleksandar Katai: Bilo je na sve ili ništa, vratili smo se na pravi put

Aleksandar Katai: Bilo je na sve ili ništa, vratili smo se na pravi put

Danas 06.10.2022
Uspeli su crveno-beli u nameri da pobedom nad Ferencvarošem ostanu konkurentni za prolaz u narednu fazu Lige Evrope. Odlična igra začinjena sa ubedljivih 4:1 oraspoložila je sve u taboru crveno-belih. Posle dva poraza na startu grupne faze, Zvezdi je… »
Aleksandar Pešić: Sada smo u borbi za prva dva mesta

Aleksandar Pešić: Sada smo u borbi za prva dva mesta

Danas 06.10.2022
Ubedljivom pobedom nad Ferencvarošem (4:1) fudbaleri Crvene zvezde vratili su se u igru za jedno od prva dva mesta na kraju grupne faze Lige Evrope. Aleksandar Pešić nije postigao gol, ali je sve vreme predstavljao opasnost po protivnički gol… »
Monako stigao do druge pobede u zvezdinoj grupi: Kneževi slave Ben Jedera, crveni karton presekao Trabzon

Monako stigao do druge pobede u zvezdinoj grupi: Kneževi slave Ben Jedera, crveni karton presekao Trabzon

Večernje novosti 06.10.2022
FUDBALERI Monaka savladali su Trabzon sa 3:1 na stadionu "Luj drugi" u 3. kolu Lige Evrope. FOTO: AP/Tanjug Ova utakmica se tiče i Crvene zvezde, pošto se francuski i turski klub nalaze u grupi H zajedno sa šampionom Srbije i mađarskim Ferencvarošem… »
"Znao sam da ide u gol": Mitrović oduševio navijače, evo kome se posebno zahvalio nakon gola

"Znao sam da ide u gol": Mitrović oduševio navijače, evo kome se posebno zahvalio nakon gola

Večernje novosti 06.10.2022
Blista mladi Stefan Mitrović i pokazuje od dolaska u Zvezdu da je reč o sadašnjosti i budućnosti, kako Crvene zvezde, tako i srpskog fudbala. FOTO: Tanjug/AP Večeras je u trijumfu nad Ferencvarošem rezultatom 4:1, u okviru trećeg kola grupne faze… »
Crvena zvezda razbila Ferencvaroš, bomba Kange utisak večeri

Crvena zvezda razbila Ferencvaroš, bomba Kange utisak večeri

Danas 06.10.2022
Fantastično izdanje fudbalera Crvene zvezde! Prva ovosezonska pobeda u Ligi Evrope, nakon dva uvodna poraza, personifikovana prelepim golovima Mitrovića, Kataija, posebno Kange, povratila je nadu crveno-belih da mogu proći u drugu fazu renomiranog… »

Vesti dana »