Повезане вести

"Брата сам препознала у полицији на сликама са увиђаја": Потресно сведочење сестре настрадалог Београђанина

"Брата сам препознала у полицији на сликама са увиђаја": Потресно сведочење сестре настрадалог Београђанина

Телеграф 07.10.2022
Млађан Денић (32) настрадао је у несрећи 29. септембра ове године код скретања за Рипањ. Јована Борикић из Београда никада неће заборавити тај 29. септембар 2022. године када је заувек изгубила брата Млађана Денић (32)… »
Јована у једном дану сазнала да јој је брат мртав, а мајка претучена: За трагедију криви жену из Београда

Јована у једном дану сазнала да јој је брат мртав, а мајка претучена: За трагедију криви жену из Београда

Телеграф 07.10.2022
Млађана Денића тог 29. септембра 2022.године колима је, код скретања за Рипањ, усмртио возач који је изјавио "да га није видео јер је био мрак" Јована Борикић из Београда поднела је кривичну пријаву против Т. И. због… »
Мистерија несреће на Ибарској: Сестра настрадалог младића оптужила његову девојку за трагедију, она истог дана ухапшена…

Мистерија несреће на Ибарској: Сестра настрадалог младића оптужила његову девојку за трагедију, она истог дана ухапшена…

Блиц 07.10.2022
Против Татјане Ивановић из Београда сестра трагично настрадалог Млађана Денића (32) поднела је кривичну пријаву уз наводе да га је пре несреће брутално претукла, а потом избацила из кола на Ибарску магистралу где је… »
Мртвог брата сам препознала на фотографији: Сестра Млађана (32) сумња на његову девојку, а ево и зашто! Потресна исповест

Мртвог брата сам препознала на фотографији: Сестра Млађана (32) сумња на његову девојку, а ево и зашто! Потресна исповест

Курир 07.10.2022
Јована Борикић из Београда изгубила је брата Млађана Денића (32), који је страдао у саобраћајној несрећи 29. септембра. Погинуо је код скретања за Рипањ када га је као пешака усмртио возач аутомобила. Данас жели само да… »

Вести дана »