Povezane vesti

Smrt devojčice Petre iz Vršca digla na noge celu Srbiju: Protest ispred Centra za socijalni rad

Smrt devojčice Petre iz Vršca digla na noge celu Srbiju: Protest ispred Centra za socijalni rad

Telegraf 07.10.2022
Među okupljenima pojavile su se parole sa natpisima: "Žene će vam doći glave", "Ne želimo institcuije da nas štite", "Petra je bila nečije dete", "Tažimo imena saučesnika u zločinu" i "Krv je na vašim rukama" Centar za socijalni rad u Vršcu… »
Prve reči majke ubijene Petre (2) iz Vršca: Rekla sam da će ovo da se desi, rekla sam prvog dana...

Prve reči majke ubijene Petre (2) iz Vršca: Rekla sam da će ovo da se desi, rekla sam prvog dana...

Telegraf 07.10.2022
Telegraf već tri dana čeka odgovore na 7 pitanja koje smo poslali Centru za socijalni rad. Suzana Budimirović u utorak je izgubila ćerku jedinicu Petru (2). Devojčicu je u stanu ubio otac Marko koji je nešto kasnije presudio sebi. Danas je došla… »
Potresni snimak majke ubijene Petre (2): Minut i 49 sekundi koji su zaledili Vršac i Srbiju

Potresni snimak majke ubijene Petre (2): Minut i 49 sekundi koji su zaledili Vršac i Srbiju

Telegraf 07.10.2022
- Može žena da priča šta god hoće. Svi neke papire popunjavaju, a moje ćerke nema, kaže Suzana. - Želim svima da se zahvalim na ovoj podršci iz sveg srca, na osećanju i svemu... Neću dozvoliti više nijedno dete prođe kao moja Petra. Nijednoj… »
"Danas je to njeno dete, sutra može da bude bilo koga od nas": Građani Vršca dostavili institucijama 3 zahteva

"Danas je to njeno dete, sutra može da bude bilo koga od nas": Građani Vršca dostavili institucijama 3 zahteva

Telegraf 07.10.2022
Majka ubijene devojčice istakla je da je od prvog dana skretala pažnju na to da može da se desi najgore, kao i da će da otvori fondaciju, kako nijedno dete ne bi prošlo kao njena Petra koje više nema. Smrt dvogodišnje Petre iz Vršca koju je ubio… »
Prizor iz Vršca sve rasplakao: Devojčice grle majku i baku ubijene devojčice, Suzana jedva izgovara: Ljudi, dete je platilo…

Prizor iz Vršca sve rasplakao: Devojčice grle majku i baku ubijene devojčice, Suzana jedva izgovara: Ljudi, dete je platilo…

Kurir 07.10.2022
Na protestu u Vršcu povodom smrti trogodišnje Petre, koju je otac udavio u kanti vode, u jednom momentu dve devojčice prišle su Petrinoj majc Suzani i baki i zagrlile ih, a taj prizor nikoga nije ostavio ravnodušnim. U tom momentu nije bilo osobe… »
"Ko je monstrumu dao da čuva dete": Majka ubijene Petre (2) u suzama na čelu protesta u Vršcu: "Niko mi nije verovao, ostalo…

"Ko je monstrumu dao da čuva dete": Majka ubijene Petre (2) u suzama na čelu protesta u Vršcu: "Niko mi nije verovao, ostalo…

Blic 07.10.2022
"Svima sam rekla da će ovo da se desi. Ja pričam, niko mi ne veruje. Svačije ime, sve kroz šta sam prošla ću reći. Toliko nepoverenja..", teškim glasom i u suzama kaže Suzana, majka ubijene Petre (2) na protestu u Vršcu koji je organizovan nakon… »
"Sve će se dokazati, svi su umreženi": Majka ubijene devojčice jedva stoji na nogama: "Svi neke papire popunjavaju, a moje…

"Sve će se dokazati, svi su umreženi": Majka ubijene devojčice jedva stoji na nogama: "Svi neke papire popunjavaju, a moje…

Blic 07.10.2022
"Neću dozvoliti da nijedno dete prođe kao moja Petra. Nijednoj ženi se ne veruje u ovoj zemlji. Žeim da vam se svima zahvalim na ogromnoj podršci, od srca vam se zahvaljujem", u suzama poručuje Suzana, majka ubijene devojčice (2) iz Vršca… »
Majka ubijene devojčice prvi put iznela svoju stranu priče: Poručila da će sve da obelodani! "Izdržaću sve zbog Petre!"

Majka ubijene devojčice prvi put iznela svoju stranu priče: Poručila da će sve da obelodani! "Izdržaću sve zbog Petre!"

Kurir 07.10.2022
Protestna šetnja u Vršcu traje, zbog smrti male Petre koju je otac brutalno ubio, a majka je ispričala da želi da se bori, samo joj treba malo snage da dođe sebi. - Sve ću da objasnim, sve ću papire da dam i sve šta sam prošla i koliko se ženi… »
U centru za socijalni rad bilo propusta! Građani se okupili ispred institucije, majka i baka ubijene devojčice u suzama!

U centru za socijalni rad bilo propusta! Građani se okupili ispred institucije, majka i baka ubijene devojčice u suzama!

Mondo 07.10.2022
Veliki broj građana okupio se ispred zgrade Centra za socijalni rad u znak protesta zbog propusta u radu ove institcuije zbog koje je nastradala nevina devojčica. Veliki broj građana okupio se ispred zgrade Centra za socijalni rad u znak protesta zbog… »
Majka i baka ubijene Petre u suzama na protestu u Vršcu: Građani traže pravdu za ubijeno dete "Krv je na vašim rukama!"

Majka i baka ubijene Petre u suzama na protestu u Vršcu: Građani traže pravdu za ubijeno dete "Krv je na vašim rukama!"

Kurir 07.10.2022
Majka Suzana B., kao i baka male Petre B. (3), koju je otac brutalno ubio u Vršcu, stigle su danas na portest koji su organizovali nezdovoljni građani ovog grada ispred Centra za socijalni rad. Veliki broj građana skupio se danas ispred zgrade ove… »
Građani spremaju protest ispred Centra za socijalni rad u Vršcu: Nezadovoljni narod izlazi na ulice zbog ubistva male Petre

Građani spremaju protest ispred Centra za socijalni rad u Vršcu: Nezadovoljni narod izlazi na ulice zbog ubistva male Petre

Kurir 07.10.2022
Povodom smrti male Petre B. (3) iz Vršca, koju je otac Marko B. (35) udavio u kantici s vodom, danas će u ovom gradu biti organizovan protest sa ciljem da se utvrdi ko je odgovoran za slučaj koji je potresao Srbiju. Protest su organizovali građani… »
Danas protest ispred Centra za socijalni rad u Vršcu: Građani ogorčeni, skidaju umrlice ubice deteta po gradu

Danas protest ispred Centra za socijalni rad u Vršcu: Građani ogorčeni, skidaju umrlice ubice deteta po gradu

Blic 07.10.2022
Građani Vršca ogorčeni su zbog stravičnog ubistva koje se desilo pre nekoliko dana u njihovom gradu. Marko Budimirović (35), monstrum iz Vršca, udavio je svoju trogodišnju ćerku, a potom izvršio samoubistvo. Zbog toga će danas biti organizovan… »
Za zatvor! Centar za socijalni rad iz Vršca je saučesnik u zločinu! Stručnjaci traže odgovorne za smrt male Petre

Za zatvor! Centar za socijalni rad iz Vršca je saučesnik u zločinu! Stručnjaci traže odgovorne za smrt male Petre

Kurir 07.10.2022
Stručnjaci za Kurir kažu da su zaposleni iz CZSR direktno odgovorni za ubistvo trogodišnje devojčice, koju je otac Marko B. (35), osuđeni nasilnik i psihijatrijski bolesnik, udavio u kofi s vodom, pa se obesio. Centar za socijalni rad (CZSR) iz… »
Protest ispred Centra za socijalni rad u Vršcu: Ko je dozvolio osuđenom za nasilje u porodici starateljstvo?!

Protest ispred Centra za socijalni rad u Vršcu: Ko je dozvolio osuđenom za nasilje u porodici starateljstvo?!

Telegraf 07.10.2022
Pre zločina Marko Budimirović poslao je poruku supruzi Suzani da će "ubiti dete, pa sebe" Vršac je juče bio najtužniji grad u Srbiji. Na večni počinak ispraćena je devojčica Petra Budimirović (2) koju je u utorak ubio otac Marko (35), pa… »
"Hteo je da joj napakosti, uspeo je, monstrum": Rođaci ubijene devojčice očajni: "Majci posle ovoga života nema"

"Hteo je da joj napakosti, uspeo je, monstrum": Rođaci ubijene devojčice očajni: "Majci posle ovoga života nema"

Blic 07.10.2022
Petra, nemoj da ideš, čuješ li, nemoj da ideš - jecala je baka Slavica nad malenim belim kovčegom u kom je ležalo beživotno telo dvoipogodišnje devojčice, koju je otac Marko Budimirović (35) u utorak mučki ubio, udavivši je golim rukama u kofi… »
"Blic" saznaje: Protiv ubice deteta u tri meseca donete dve presude, prvom imao zabranu prilaska godinu dana

"Blic" saznaje: Protiv ubice deteta u tri meseca donete dve presude, prvom imao zabranu prilaska godinu dana

Blic 06.10.2022
Protiv Marka B. koji je pre dva dana udavio svoje maloletno dete, a potom izvršio samoubistvo, u razmaku od samo tri meseca donete su dve presude zbog nasilja u porodici, saznaje "Blic". Kako smo pisali, presuda kojom je Marko B. ubica svoje dvogodišnje… »

Vesti dana »