Povezane vesti

"Sramota me je samog sebe, ali bilo nam je lepo!" Stefan Karić progovorio o odnosu sa Ženom od sultana, evo šta je rekao o…

"Sramota me je samog sebe, ali bilo nam je lepo!" Stefan Karić progovorio o odnosu sa Ženom od sultana, evo šta je rekao o…

Kurir 07.10.2022
Vest da su Stefan Karić i Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, obnovili romansu iznenadila je mnoge s obzirom da se nije znalo da su bili u vezi. Naime, u javnosti je isplivao njihov snimak na kojem se vidi kako bivši zadrugar uživa u… »
"Sramota me je samog sebe, ali bilo nam je lepo": Stefan Karić o odnosu sa Ženom od sultana

"Sramota me je samog sebe, ali bilo nam je lepo": Stefan Karić o odnosu sa Ženom od sultana

Blic 07.10.2022
U javnosti je sinoć kao bomba odjeknula vest da su Stefan Karić i Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, obnovili romansu. Naime, u javnosti je isplivao njihov snmak na kojem se vidi kako bivši zadrugar uživa u njenom nastupu i… »
Sramota me je Stefan Karić konačno progovorio o odnosu sa poznatom pevačicom i sve javno obelodanio

Sramota me je Stefan Karić konačno progovorio o odnosu sa poznatom pevačicom i sve javno obelodanio

Alo 07.10.2022
Nastao je opšti haos. Vest da su Stefan Karić i Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, obnovili romansu odjeknula je u medijima nakon što je isplivao snimak na kon se vidi kako bivši zadrugar uživa u njenom nastupu i čašćava je… »
"Bili su u vezi!" Osman Karić potvrdio da je Stefan bio sa Ženom od sultana, a evo da li su obnovili ljubav!

"Bili su u vezi!" Osman Karić potvrdio da je Stefan bio sa Ženom od sultana, a evo da li su obnovili ljubav!

Kurir 07.10.2022
Kao bomba je juče odjeknula vest da su Stefan Karić i Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, obnovili romansu. Ova priča krenula je nakon snimka gde se vidi kako Stefan uživa na njenom nastupu i čašćava je evrima. Neki od Instagram… »

Vesti dana »