Povezane vesti

Ako me vrate u rijaliti bio bih muška Miljana Kulić! Golubović: Imam 3. stepen insomnije, maltretirao bih uroša ćertića…

Ako me vrate u rijaliti bio bih muška Miljana Kulić! Golubović: Imam 3. stepen insomnije, maltretirao bih uroša ćertića…

Kurir 07.10.2022
Kristijan Golubović gostovao je u Pulsu Srbije na Kurir televiziji gde se prvi put oglasio povodom diskvalificije i naveo kroz šta je prošao u zatvoru. Međutim, voditelja Ivana Gajića interesovalo je da li Golubović ima želju da se vrati u… »
"Dobio je par ćuški, laže da je imao potres mozga" - Kristijan prvi put pred kamerama nakon diskvalifikacije iz Zadruge!

"Dobio je par ćuški, laže da je imao potres mozga" - Kristijan prvi put pred kamerama nakon diskvalifikacije iz Zadruge!

Mondo 07.10.2022
Diskvalifikovani učesnik Zadruge Kristijan Golubović gostovao je kod Ivana Gajića u Pulsu Srbije na Kurir televiziji gde je govorio o sukobu s Urošem Ćertićem. Diskvalifikovani učesnik Zadruge Kristijan Golubović gostovao je kod Ivana Gajića u… »
Kristijan prvi put na Kurir TV nakon diskvalifikacije! Golubović tvrdi: Ćertić je slagao za potres mozga, stigli su nalazi!

Kristijan prvi put na Kurir TV nakon diskvalifikacije! Golubović tvrdi: Ćertić je slagao za potres mozga, stigli su nalazi!

Kurir 07.10.2022
Kristijan Golubović gostovao je kod Ivana Gajića u Pulsu Srbije na Kurir televiziji gde se prvi put oglasio nakon svoje diskvalifikacije iz rijalitija "Zadruga". Naime, Kristijan je diskfalifikovan zato što je pretukao Uroša Ćertića (jednog od… »

Vesti dana »