Povezane vesti
Opozicija u Republici Srpskoj za nedelju najavila novi protestni skup zbog izborne krađe
Insajder 07.10.2022
Opozicija u Republici Srpskoj najavila je za nedelju, 9. oktobra, novi protestni skup u Banjaluci, zbog kako su istakli, krađe na izborima 2. oktobra. Kandidatkinja opozicionih stranaka za predsednicu RS Jelena Trivić (PDP) izjavila je danas da će u… »
Opozicija u RS najavila novi protest za nedelju
Dnevnik 07.10.2022
BANjALUKA: Opozocione PDP i SDS najavile su za nedelju novi protest i šetnju, zbog, kako tvrde, krađe izbora u Doboju i na još nekim biračkim mestima za predsednika Republike Srpske u korist kandidata SNSD Milorada Dodika. Prema nepotpunim podacima… »
Vesti dana »

Tragedija u Severnoj Makedoniji : Veliki broj žrtava u požaru diskoteke
Bloomberg Adria pre 7 minutajoš 23 povezane

(VIDEO) Mediji: Više desetina osoba stradalo u nesreći u diskoteci u gradu Kočani u Severnoj Makedoniji
N1 Info pre 7 minutajoš 17 povezanih

Jokić zabrinut nakon poraza od Vizardsa: „Ne igramo dobro…“ (video)
Hot sport pre 42 minutajoš 17 povezanih

„Policija po komandi beži sa ulice tik pred zvučni udar!“ Objavljen snimak sa protesta koji dokazuje šta se stvarno desilo
Nova pre 36 minutajoš 12 povezanih