Povezane vesti

Moj voljeni i hrabri sin je položio mač i otišao među anđele: Otac saopštio strašnu vest, preminuo Filip Ivanović (12)

Moj voljeni i hrabri sin je položio mač i otišao među anđele: Otac saopštio strašnu vest, preminuo Filip Ivanović (12)

Kurir 08.10.2022
Mali Filip Ivanović iz Smedereva, nažalost, izgubio je bitku sa opakom bolešću. Tragičnnu vest saopštio je otac dvanaestogodišnjeg dečaka. Filip se četiri godine borio sa bolešću i pobedio 44 metastaze. Junački se nosio sa terapijama… »
Filip (12) je sada sa anđelima: Njegov otac objavio potresnu vest: Moj voljeni sin je položio mač u borbi sa neizlečivom…

Filip (12) je sada sa anđelima: Njegov otac objavio potresnu vest: Moj voljeni sin je položio mač u borbi sa neizlečivom…

Blic 08.10.2022
Četiri godine je trajala bitka. Bio je Fića jači od 44 metastaze. Junački se nosio sa terapijama, bolovima, lekarima i bolnicama, osmehom terao smrt od sebe. Nažalost, ovoga puta smrt i bolest bili su jači. Mali Filip Ivanović, veliki borac protiv… »
Umro mali Filip (12) koji se godinama borio protiv sarkoma: "Ti si Fićo sunce mog neba, volim te sine moj"

Umro mali Filip (12) koji se godinama borio protiv sarkoma: "Ti si Fićo sunce mog neba, volim te sine moj"

Telegraf 08.10.2022
Prvi znaci bolesti ispoljili su se krajem aprila 2019. godine, kada su roditelji primetili izraslinu u levoj pazušnoj jami. Filip Ivanović, dvanaestogodišnji dečak koji se protekle četiri godine hrabro borio sa monofaznim sinovijalnim sarkomom… »

Vesti dana »