Povezane vesti
Popović (RERI): Interesi privatnih investitora vlastima važniji od održivog razvoja
Novi magazin 08.10.2022
Programski direktor Regulatornog instituta za obnovljivu energiju i životnu sredinu (RERI) Mirko Popović izjavio je da su interesi privatnih investitora bliskih vladajućim strukturama ispred održivog razvoja. "Srbija je krenula u izgradnju saobraćajnih… »
Popović (RERI): Interesi privatnih investitora važniji od održivog razvoja
N1 Info 08.10.2022
Programski direktor Regulatornog instituta za obnovljivu energiju i životnu sredinu (RERI) Mirko Popović izjavio je da su interesi privatnih investitora bliskih vladajućim strukturama ispred održivog razvoja. „Srbija je krenula u izgradnju saobraćajnih… »
Vesti dana »

Visoke temperature i toplotni talas u Srbiji od 10. do 17. avgusta 2025.
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 37 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori za okončanje rata u Ukrajini
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 29 povezanih

Uživo žestok napad na Rusiju, ukrajina udarila tokom noći! Pogođeno veliko žarište, ogroman crni dim guta sve! (foto/video)
Alo pre 1 satjoš 34 povezane

Napeto u Novom Sadu: Sukob zbog iscrtavanja srpske zastave po zgradama, DS tvrdi da je pretučen njihov član
NIN pre 6 minutajoš 19 povezanih

Pojačane saobraćajne kontrole i hermetičko zatvaranje Guče tokom festivala trubača
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 13 povezanih