Povezane vesti

Grin: Oprosti mi Pule..

Grin: Oprosti mi Pule..

Sport klub 09.10.2022
Drejmond Grin, krilni igrač Golden Stejt Voriorsa, izvinio se saigraču Džordanu Pulu i njegovoj porodici, zbog udarca koji mu je zadao u fizičkom obračunu tokom treninga pre tri dana. „Pre svega, moji su postupci bili pogrešni. Sramota me. Ja sam… »
Tukao saigrača, pa se oglasio: Nikada ranije se nije dogodilo da procuri snimak sa treninga! (video)

Tukao saigrača, pa se oglasio: Nikada ranije se nije dogodilo da procuri snimak sa treninga! (video)

Večernje novosti 09.10.2022
Pre neki dan je procureo snimak sa treninga Golden Stejt Voriorsa, odnosno šampiona NBA lige, na kojem Drejmond Grin udara svog saigrača, DŽordana Pula. FOTO: Tanjug/AP Glavni akter i jedan od najboljih defanzivaca u istoriji NBA lige, oglasio se… »
Oglasio se Drejmond Grin: Nikada ranije se nije dogodilo da procuri snimak sa treninga! (video)

Oglasio se Drejmond Grin: Nikada ranije se nije dogodilo da procuri snimak sa treninga! (video)

Hot sport 09.10.2022
Pre neki dan je procureo snimak sa treninga Golden Stejt Voriorsa, odnosno šampiona NBA lige, na kojem Drejmond Grin udara svog saigrača, Džordana Pula. Glavni akter i jedan od najboljih defanzivaca u istoriji NBA lige, oglasio se povodom ovog snimka… »

Vesti dana »