Povezane vesti
Jezivo, hrvatskom političaru smanjena zatvorska kazna za silovanje: "Silovao je, ali je bio branilac u ratu"
Telegraf 09.10.2022
Tokom čitavog postupka, Prigorac je negirao krivicu, tokom odbrane je navode oštećenog nazvao "monstruoznim scenarijem, koji ga je uništio kao čoveka" Visoki kazneni sud u Hrvatskoj smanjio je kaznu za silovanje meštanke bivšem HDZ-ovom načelniku opštine… »
Bivši lider HDZ- a silovao ženu, pa je nazvao prostitutkom! Smanjena mu kazna jer je bio odlikovan u ratu
Mondo 09.10.2022
Viši krivični sud u Hrvatskoj je smanjio kaznu za silovanje bivšem lideru HDZ jer je odlikovani branilac, iako je zločin dokazan. Viši krivični sud u Hrvatskoj je smanjio kaznu za silovanje bivšem lideru HDZ jer je odlikovani branilac, iako je zločin… »
Smanjili mu kaznu za silovanje jer je odlikovani branitelj
Radio 021 09.10.2022
Viši krivični sud smanjio je kaznu za silovanje meštanke bivšem HDZ-ovom načelniku opštine Lasinja Željku Prigorcu jer je branitelj, proizilazi iz presude u koju je uvid imao Index.hr. Index.hr navodi da se žalba optuženog Prigorca delimično usvaja, a… »
Vesti dana »

Razoran zemljotres magnitude 8,8 pogodio Kamčatku, izazvao cunami i vulkansku erupciju
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 202 povezane

Vremenska prognoza i upozorenje o vodostajima u Srbiji za 30. jul i naredne dane
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 27 povezanih

Večeras novi protest u Kraljevu, prostorije SNS ograđene „zbog radova“
Glas Šumadije pre 3 satajoš 21 povezana