Povezane vesti

Jelena je otišla da ugradi silikone pa saznala da ima tumor: "Imala sam temperaturu 37,4 stepeni šest meseci i niko nije znao…

Jelena je otišla da ugradi silikone pa saznala da ima tumor: "Imala sam temperaturu 37,4 stepeni šest meseci i niko nije znao…

Blic 09.10.2022
Pevačica Jelena Jevremović, ćerka pokojnog Mikija Jevremovića, ispričala je da je prilikom odlaska na konsultacije za povćanje grudi sasvim slučajno saznala da ima tumor. Njoj su pronađene određene promene na levoj dojci. Kako je kasnije Jelena… »
"Imala sam temperaturu 6 meseci, nisu znali šta mi je" Ćerka Mikija Jevremovića otkrila sve o borbi sa tumorom, ovo je njena…

"Imala sam temperaturu 6 meseci, nisu znali šta mi je" Ćerka Mikija Jevremovića otkrila sve o borbi sa tumorom, ovo je njena…

Kurir 09.10.2022
Ćerka muzičke legende Mikija Jevremovića Jelena Jevremović otišla je svojevremeno na konsultaciju povodom estetske korekcije grudi i tom prilikom otkrila da ima probleme na levoj dojci. Pevačica je hitno operisana, a danas se oseća dobro. Ipak, ovo… »

Vesti dana »