Povezane vesti

"Činjenica je da kod Severine postoji neki poremećaj" Milan Popović tvrdi da njegovu bivšu samo jedno zanima, a ima i audio…

"Činjenica je da kod Severine postoji neki poremećaj" Milan Popović tvrdi da njegovu bivšu samo jedno zanima, a ima i audio…

Kurir 09.10.2022
Bivši emotivni partner Severine Vučković, Milan Popović u velikoj ispovesti govorio je nikad iskrenije o suđenju sa pevačicom. Naime, Popović je otkrio da se neće smiriti dok ne dokaže da Severima ima određene psihičke probleme zbog kojih je on… »
"Ucenjivala me je, tražila je da spavam s njom" Milan Popović u emisiji uživo progovorio o Severini, izneo šok detalje

"Ucenjivala me je, tražila je da spavam s njom" Milan Popović u emisiji uživo progovorio o Severini, izneo šok detalje

Kurir 09.10.2022
Biznismen Milan Popović, poznat i kao kralj bakra, ispričao je detalje veze sa hrvatskom pevačicom Severinom Vučković, i o njihovoj turbulentnoj vezi i početku sukoba s njom. "Rešio sam da se razvedem od Severine posle šest meseci, i kada sam… »
"Severina je govorila sestri: Ti si Milanova ku**etina, iskopaću ti jamu i odseći prst" Popović šokirao tvrdnjama o…

"Severina je govorila sestri: Ti si Milanova ku**etina, iskopaću ti jamu i odseći prst" Popović šokirao tvrdnjama o…

Blic 09.10.2022
"Kralj bakra", bivši partner Severine Vučković, Milan Popović u emisiji ''Novo jutro'' kod Jovane Jeremić otvorio je dušu o odnosu sa pevačicom, njihovom sinu, ali i o sukobu sestara koji se nedavno dogodio. Vest o nedavnom porodičnom sukobu… »
Tražila je da joj vraćam kredit od milion evra! Popović šokirao pričom o Severini - "Ucena i alimentacija od 10.000€"

Tražila je da joj vraćam kredit od milion evra! Popović šokirao pričom o Severini - "Ucena i alimentacija od 10.000€"

Mondo 09.10.2022
Bivši partner Severine Vučković gostovao u Jutarnjem programu gde je otkrio detalje veze sa pevačicom. Bivši partner Severine Vučković gostovao u Jutarnjem programu gde je otkrio detalje veze sa pevačicom Biznismen Milan Popović, nekadašnji… »
"Ucenjivala me da budem intiman sa njom": Milan Popović uživo kod Jovane Jeremić priznao: "Severina je tražila da se…

"Ucenjivala me da budem intiman sa njom": Milan Popović uživo kod Jovane Jeremić priznao: "Severina je tražila da se…

Blic 09.10.2022
Biznismen Milan Popović otvorio je dušu u jutarnjem programu kod voditeljke Jovane Jeremić i priznao sve o odnosu sa Severinom Vučković. - Posle šest meseci druženja odlučio sam da se razvedem od Severine zbog čestih promena raspoloženja koje… »
"Igoru sam kupio audija od pola miliona evra": Milan Popović progovorio i o vradžbinama - evo zašto se udala za Kojića

"Igoru sam kupio audija od pola miliona evra": Milan Popović progovorio i o vradžbinama - evo zašto se udala za Kojića

Mondo 09.10.2022
Milan Popović progovorio je i o druženju sa bivšim mužem Severine Vučković Igorom Kojićem. Milan Popović progovorio je i o druženju sa bivšim mužem Severine Vučković Igorom Kojićem. Biznismen Milan Popović gostovao je u Jutarnjem programu… »
"Zadaviću te, iskopaću ti jamu i odseći prst": Šok tvrdnje Milana Popovića o Severininom odnosu sa sestrom! Izneo jezive…

"Zadaviću te, iskopaću ti jamu i odseći prst": Šok tvrdnje Milana Popovića o Severininom odnosu sa sestrom! Izneo jezive…

Kurir 09.10.2022
Biznismen Milan Popović otvoreno je priznao da je uplašen zbog naglih promena raspoloženja njegove bivše partnerke Severine Vučković, koja je nedavno napala rođenu sestru Marijana Vučković Popović. " Ona ima neki poremećaj ličnosti, kad ne… »

Vesti dana »