Povezane vesti

Španski fudbalski velikani, bivši kapiteni Barse i Reala, šokirali priznanjem da su gej

Španski fudbalski velikani, bivši kapiteni Barse i Reala, šokirali priznanjem da su gej

Luftika 09.10.2022
Nekadašnji kapiten španske fudbalske reprezentacije i svojevremeno jedan od najboljih golmana sveta Iker Kasiljas objavio je iznenađujući tvit u kojem je obavestio javnost i svoje pratioce o svom seksualnom opredeljenju. Iker je kratko napisao… »
Kasiljas: Hakovan mi je nalog, izvinjavam se LGBT zajednici

Kasiljas: Hakovan mi je nalog, izvinjavam se LGBT zajednici

N1 Info 09.10.2022
Iker Kasiljas, proslavljeni golman Reala iz Madrida i reprezentacije Španije, imao je neprijatnost sa svojim Tviter nalogom. Sa njegovog Tvitera, koji ima skoro deset miliona pratilaca stigla je poruka: „Nadam se da me poštujete, ja sam gej“. Tvit… »
Kasiljas: Nisam gej, izvinjavam se LGBT zajednici

Kasiljas: Nisam gej, izvinjavam se LGBT zajednici

Sport klub 09.10.2022
Iker Kasiljas, proslavljeni golman Reala iz Madrida i reprezentacije Španije, imao je neprijatnost sa svojim Tviter nalogom. Sa njegovog Tvitera, koji ima skoro deset miliona pratilaca stigla je poruka: „Nadam se da me poštujete, ja sam gej“. Tvit… »
Iker Kasiljas se oglasio - laž je da je gej! Sve je objasnio, ali zbog jednog mu ne veruju: "Treba da te je sramota!"

Iker Kasiljas se oglasio - laž je da je gej! Sve je objasnio, ali zbog jednog mu ne veruju: "Treba da te je sramota!"

Mondo 09.10.2022
Stigao je epilog povodom objave legendarnog golmana da je homoseksualac. Stigao je epilog povodom objave legendarnog golmana da je homoseksualac. Pravo niotkuda nastao je haos na društvenoj mreži Tviter kada je u nedelju Iker Kasiljas u iznenadnoj… »
Otkriveno zašto je Kasiljas tvitovao da je gej: Oglasio se i sam Španac!

Otkriveno zašto je Kasiljas tvitovao da je gej: Oglasio se i sam Španac!

Hot sport 09.10.2022
Sada je sve jasno! Nekadašnji golman Real Madrida i Porta, kao i legenda španskog fudbala, Iker Kasiljas, danas je šokirao svet objavom da je gej na svom Tviter nalogu. Dodatno iznenađenje bio je komentar Karlesa Pujola, koji je napisao da je vreme da… »
"Izvinite!" Iker Kasiljas se oglasio posle tvita u kome je "objavio" da je homoseksualac

"Izvinite!" Iker Kasiljas se oglasio posle tvita u kome je "objavio" da je homoseksualac

Večernje novosti 09.10.2022
KRATKOTRAJAN, ali i snažan je bio fudbalski zemljotres nakon što su nekadašnji kapiteni Reala i Barselone objavili na društvenim mrežama informaciju da su gej. Foto: EPA-EFE/NOUSHAD THEKKAYIL Podsetimo, prvo je legendarni golman Real Madrida, Iker… »
Legendarni španski golman Iker Kasiljas obrisao priznanje da je gej

Legendarni španski golman Iker Kasiljas obrisao priznanje da je gej

Luftika 09.10.2022
Čuveni španski golman Iker Kasiljas obrisao je sa društvene mreže Tviter tvrdnju da je homoseksualne orijentacije. Ova objava je za kratko vreme privukla veliku pažnju u svetu fudbala, posebno zbog višegodišnje veze sa novinarkom Sarom Karbonero… »
Pujol odgovorio kasiljasu: ‘Vreme je da ispričamo našu priču!’ (foto)

Pujol odgovorio kasiljasu: ‘Vreme je da ispričamo našu priču!’ (foto)

Hot sport 09.10.2022
Šokantnim izjavama danas nema kraja! Čuveni španski golman, Iker Kasiljas, objavio je na društvenim mrežama da je gej. Legendarni čuvar mreže Real Madrida je šokirao pratioce, u jednom vrlo kratkom i jasnom obraćanju. – Nadam se da ćete to… »
Šok! Legendarni golman reala objavio - ja sam gej!? Oglasio se na društvenim mrežama, prvi je odgovorio veliki rival!

Šok! Legendarni golman reala objavio - ja sam gej!? Oglasio se na društvenim mrežama, prvi je odgovorio veliki rival!

Mondo 09.10.2022
Iker Kasiljas na društvenim mrežama napisao je da je gej.... Iker Kasiljas na društvenim mrežama napisao je da je gej.... Iker Kasiljas (41) se oglasio na društvenim mrežama i napisao da je gej! Ova objava napravila je pravu buru na Tviteru, pošto… »
Kasiljas napisao da je gej, pa obrisao poruku! Ovo je prava istina o haosu na Tviteru: Fudbalska legenda zgrozila sve!

Kasiljas napisao da je gej, pa obrisao poruku! Ovo je prava istina o haosu na Tviteru: Fudbalska legenda zgrozila sve!

Mondo 09.10.2022
Španski mediji tvrde da je Kasiljasova objava na društvenim mrežama bila samo "ironična šala" zbog lepe glumice, ali jasno je da se takva šala mnogima neće dopasti. Španski mediji tvrde da je Kasiljasova objava na društvenim mrežama bila samo… »
Legendarni golman šokirao javnost: ‘Ja sam gej!’ (foto)

Legendarni golman šokirao javnost: ‘Ja sam gej!’ (foto)

Hot sport 09.10.2022
Još uvek nije poznato da li je reč o nekoj šali ili je Iker zaista odlučio da otkrije svoju naklonost ka istom polu. Čuveni španski golman, Iker Kasiljas, objavio je na društvenim mrežama da je gej. Legendarni čuvar mreže Real Madrida je… »
Hakerska posla ili pravi fudbalski zemljotres? Dva asa objavila da su homoseksualci

Hakerska posla ili pravi fudbalski zemljotres? Dva asa objavila da su homoseksualci

Večernje novosti 09.10.2022
FUDBALSKI svet potresao je neverovatan zemljotres, naime, nekadašnji kapiten Reala, kao i bivši kapiten Barselone objavili su na društvenim mrežama informaciju da su gej. FOTO: EPA Legendarni golman Real Madrida, Iker Kasiljas na Tviteru je poručio… »
Šta se krije iza obrisane poruke Ikera Kasiljasa "ja sam gej"?! Podržao ga i Pujol!

Šta se krije iza obrisane poruke Ikera Kasiljasa "ja sam gej"?! Podržao ga i Pujol!

Sportske.net 09.10.2022
Legendarni kapiten i golman Real Madrida Iker Kasiljas danas je "srušio internet" objavom da je - homoseksualac. Iker Kasiljas je putem svog Tvitera napisao "nadam se da ćete me poštovati: ja sam gej", a prvi koji se javio i dodatno uzburkao javnost… »

Vesti dana »