Povezane vesti

Ispalo je da sam bila u mafiji! Šok ispovest Goge Sekulić, ovo niko nije znao! Otkrila sve detalje: "Bila sam u zatvoru"

Ispalo je da sam bila u mafiji! Šok ispovest Goge Sekulić, ovo niko nije znao! Otkrila sve detalje: "Bila sam u zatvoru"

Mondo 09.10.2022
Goga Sekulić komentarisala slučaj Tee Tairović, pa otkrila kroz kakvu je situaciju ona prošla. Goga Sekulić komentarisala slučaj Tee Tairović, pa otkrila kroz kakvu je situaciju ona prošla. Danas je u svim domaćim medijima kao bomba odjeknula… »
Srpska folkerka nije uhapšena zbog novca, prekršila zakon Evropske unije

Srpska folkerka nije uhapšena zbog novca, prekršila zakon Evropske unije

Luftika 09.10.2022
Popularna folk pevačica Tea Tairović uhapšena je jutros na aerodromu u Nemačkoj, a razlog za njeno privođenje je navodno to što je prekoračila broj dozvoljenih radnih sati u toj zemlji. Tea već tri dana boravi u Nemačkoj gde je u petak i subotu… »
Tea Tairović puštena iz pritvora! Srpska pevačica prošla pravu dramu u Nemačkoj, evo kako se sada oseća!

Tea Tairović puštena iz pritvora! Srpska pevačica prošla pravu dramu u Nemačkoj, evo kako se sada oseća!

Mondo 09.10.2022
Pevačica Tea Tairović oslobođena je i puštena iz pritvora. Pevačica Tea Tairović oslobođena je i puštena iz pritvora. Tea Tairović, koja je rano jutros pritvorena na aerodromu u Hamburgu, puštena je posle nekoliko sati ispitivanja, što je za… »

Vesti dana »