Povezane vesti

Predsednik: Da čuvamo i branimo Srbiju, ne brinem "zbog grupa za pritisak"

Predsednik: Da čuvamo i branimo Srbiju, ne brinem "zbog grupa za pritisak"

RTV 10.10.2022
NOVI PAZAR - Naše je da gradimo i čuvamo svoju zemlju i da brinemo o Srbiji, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dodao da ne treba imati sumnje u to da će "grupe za pritisak "da rade strašan posao protiv naše zemlje sa različitih strana… »
Vučić: Uradiću sve da se reši problem sa vrtićem u Pećincima

Vučić: Uradiću sve da se reši problem sa vrtićem u Pećincima

Insajder 10.10.2022
Nikada nijedno dete ne sme da bilo šta trpi, ni na jednom delu Srbije zbog svoje nacionalne, političke ili bilo koje pripadnosti svojih roditelja, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući slučaj vrtića u Pećincima i istakao da… »
Znali smo da će Rusi da uzvrate

Znali smo da će Rusi da uzvrate

Politika 10.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je najnovija ratna dešavanja u Ukrajini. Kako je rekao, on je već upozoravao da se očekuju pojačana ratna dejstva. "Čini mi se da sam vam, kao posmatrač, jer mi imamo naše službe koje pažljivo… »
Vučić: Nijedno dete ne sme da trpi, rešavamo problem u Pećincima

Vučić: Nijedno dete ne sme da trpi, rešavamo problem u Pećincima

Dnevnik 10.10.2022
TUTIN: Nijedno dete u bilo kom delu Srbije ne sme ništa da trpi zbog nacionalne, političke ili bilo koje pripadnosti svojih roditelja, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišuci pitanje novinara N1 da u Pećincima neka deca… »
Vučić najavio da će učiniti sve da se reši problem u vrtiću u Pećincima

Vučić najavio da će učiniti sve da se reši problem u vrtiću u Pećincima

N1 Info 10.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nijedno dete ne sme da trpi zbog nacionalne, političke ili druge pripadnosti svojih roditelja i dodao da će kao predsednik učiniti sve da se reši problem koji je nastao u vrtiću u Pećincima… »
Vučić o problemu sa decom u Pećincima: Hitno ćemo izgraditi novi vrtić

Vučić o problemu sa decom u Pećincima: Hitno ćemo izgraditi novi vrtić

Radio 021 10.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će kao predsednik učiniti sve da se reši problem koji je nastao u vrtiću u Pećincima. Kako je rekao, nijedno dete ne sme da trpi zbog nacionalne, političke ili druge pripadnosti svojih roditelja… »
Vučić: Znali smo da će Rusi da uzvrate

Vučić: Znali smo da će Rusi da uzvrate

Vesti online 10.10.2022
Govoreći o aktuelnoj situaciji u Ukrajini, predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je najavio šta će se događati. – Iako je bila žestoka ukrajinska ofanziva, znali smo da će ruske snage da uzvrate. To neću da komentarišem. Rekao… »
Vučić: Znali smo da će Rusi da uzvrate

Vučić: Znali smo da će Rusi da uzvrate

Sputnik 10.10.2022
Govoreći o aktuelnoj situaciji u Ukrajini predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je najavio šta će da se događa. "Iako je bila žestoka ukrajinska ofanziva, znali smo da će ruske snage da uzvrate. To neću da komentarišem. Rekao sam… »
Vučić: Cena nafte jutros "ode u nebesa", biće potpuni haos ove zime

Vučić: Cena nafte jutros "ode u nebesa", biće potpuni haos ove zime

Euronews 10.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su kotacijske cene nafte jutros "otišle u nebesa" kao posledica novih dešavanja u Ukrajini i da je to "ono što treba da nas interesuje". Kako je rekao da se danas određuje cena goriva, dizel bi… »
Vučić: Gledao sam cene nafte jutros, ljudi, krenula je ludnica

Vučić: Gledao sam cene nafte jutros, ljudi, krenula je ludnica

Telegraf 10.10.2022
Pitanje je koliko će ceo svet, pa i mi tu cenu da plaća", rekao je Vučić. "Gledao sam cene nafte od jutros, ljudi, krenula je ludnica", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić govoreći o kretanju na tržištu kapitala On je komentarisao cene… »

Vesti dana »