Povezane vesti
Dolar ponovo u usponu, evro oslabio 0,4 posto
Dnevnik 10.10.2022
LONDON/SIDNEJ: Dolar je ojačao danas pošto su investitori usmerili pažnju na predstojeći izveštaj o inflaciji u SAD, koji treba da bude objavljen kasnije ove nedelje, a za koji se očekuje da će pokazati da su pritisci na cene i dalje jaki. Istovremeno… »
Evropa povećala uvoz tečnog prirodnog gasa, cene u padu
Insajder 10.10.2022
Cene prirodnog gasa u Evropi pale su na najniži nivo u više od tri meseca pošto su uvoz tečnog prirodnog gasa (TPG) i toplije vreme od očekivanog u izvesnoj meri ublažili pritisak na tržištu. Na terminskom tržištu u Holandiji, cena gasa za isporuku u… »
Evropa povećala uvoz tečnog prirodnog gasa: Cene u padu
Blic 10.10.2022
- Cene prirodnog gasa u Evropi pale su na najniži nivo u više od tri meseca pošto su uvoz tečnog prirodnog gasa (TPG) i toplije vreme od očekivanog u izvesnoj meri ublažili pritisak na tržištu. Na terminskom tržištu u Holandiji, cena gasa za isporuku u… »
Vesti dana »
Pucnjava u školi u Kanadi: Najmanje 10 mrtvih, među njima i napadač, ranjeno 25 osoba
Newsmax Balkans pre 43 minutajoš 41 povezana
Stiže nagla promena vremena, oglasio se RHMZ: Danas sunce, a za vikend kiša i sneg
Mondo pre 2 satajoš 20 povezanih
Sofronijević: U prvih šest meseci primene zakona biće upisano između 300 i 500 hiljada objekata
Beta pre 1 satjoš 14 povezanih
Đedović: Srbija je zainteresovana za širi program podrške gasnom sektoru
Politika pre 13 minutajoš 12 povezanih




