Povezane vesti

Dodik u Beogradu ponovio da je SNSD pobednik izbora u BiH

Dodik u Beogradu ponovio da je SNSD pobednik izbora u BiH

Slobodna Evropa 10.10.2022
Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) je pobedio na svim nivoima i mi smo veliki pobednici izbora, izjavio je 10. oktobra lider te partije i član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik. "Republika Srpska je glasala za SNSD i vladajuću… »
Dodik: Pobedio sam na izborima, odnosi sa Vučićem dobri

Dodik: Pobedio sam na izborima, odnosi sa Vučićem dobri

Politika 10.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da su njegovi odnosi sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem dobri, te da angažman pojedinih članova SNS na strani opozicionih kandidata u RS ne predstavlja zvaničnu politiku… »
Dodik: Apsolutni smo pobednici izbora – odnosi sa Vučićem izuzetno dobri

Dodik: Apsolutni smo pobednici izbora – odnosi sa Vučićem izuzetno dobri

Sputnik 10.10.2022
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je danas na konferenciji za novinare u Beogradu da je SNSD pobedio na svim nivoima u RS i da su njegovi odnosi sa predsednikom Srbije Vučićem i dalje izuzetno dobri i principijelni… »
Dodik: Pobedio sam na izborima za predsednika

Dodik: Pobedio sam na izborima za predsednika

RTS 10.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH i kandidat za predsednika Republike Srpske, Milorad Dodik, izjavio je da je dobio predsedničke izbore na bazi prebrojanih 98 odsto glasova i da u odnosu na drugoplasiranog ima 29.000 glasova više. Milorad Dodik je, na… »
Dodik: Nema zajedničke vizije za BiH, muslimani imaju svoju, mi smo napravili RS kao nezavisnu državu

Dodik: Nema zajedničke vizije za BiH, muslimani imaju svoju, mi smo napravili RS kao nezavisnu državu

Danas 10.10.2022
Verujemo u ustavnu pobedu BiH još uvek, dokle god ima smisla. Današnja BiH je nametnuta nije ustavna i nije po volji naroda, kazao je Milorad Dodik, lider SNSD na konferenciji za novinare u Medija centru u Beogradu gde je pravdao svoju izbornu pobedu za… »
Dodik: Pobedio sam na izborima za predsednika RS, od 31 kandidata, samo se jedan žali

Dodik: Pobedio sam na izborima za predsednika RS, od 31 kandidata, samo se jedan žali

Euronews 10.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH i kandidat za predsednika Republike Srpske, Milorad Dodik, izjavio je da je dobio predsedničke izbore na bazi prebrojanih 98 odsto glasova i da u odnosu na drugoplasiranog ima 29.000 glasova više. Dodik je na konferenciji… »
Dodik: Pobedio sam

Dodik: Pobedio sam

RTV 10.10.2022
BANJALUKA - Kandidat Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) za predsednika Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je danas da je, na osnovu prebrojanih 98 odsto glasova na izborima za predsednika tog entiteta, on dobio 292.000, ili 29.600 više od… »
Dodik: Lični odnosi sa Vučićem veoma dobri, neistine da me se „odrekao“

Dodik: Lični odnosi sa Vučićem veoma dobri, neistine da me se „odrekao“

N1 Info 10.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH i predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je da je u odličnim odnosima s Aleksandrom Vučićem i optužio medije da se bave spekulacijama o tome da je izgubio podršku predsednika Srbije… »
Dodik iz Beograda tvrdi: "Ja sam predsednik Republike, snsd je veliki pobednik, Srpska je stabilna"

Dodik iz Beograda tvrdi: "Ja sam predsednik Republike, snsd je veliki pobednik, Srpska je stabilna"

Blic 10.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH i kandidat za predsednika Republike Srpske, Milorad Dodik, izjavio je u Beogradu daje došao da se obrati medijima i javnosti u Srbiji o situaciji u RS. Dodik je poručio da Republike Srpska ima stalni rast BDP i da je… »
Vučić uz opoziciju u Republici Srpskoj?

Vučić uz opoziciju u Republici Srpskoj?

Dojče vele 10.10.2022
Opozicija u Republici Srpskoj održala je još jedan protest protiv, kako tvrde, izborne krađe. Ovoga puta, na protestu su se vijorile i stranačke zastave SNS-a Aleksandra Vučića, što je otvorilo stara pitanja. "Pratićemo nacionalnu politiku koja se… »

Vesti dana »