Povezane vesti

"Dobio sam terapiju": Aca Lukas iz bolnice otkrio sve o zdravstvenom stanju

"Dobio sam terapiju": Aca Lukas iz bolnice otkrio sve o zdravstvenom stanju

Blic 10.10.2022
Nakon informacije da je folk pevač Aca Lukas hitno primljen u bolnicu zbog problema sa stomakom, oglasio se pevač koji je otkrio detalje zdravstvenog stanja. Aca Lukas je potvrdio da se trenutno nalazi u bolnici gde mu ukazuju lekarsku pomoć. - U… »
Oglasio se Aca Lukas, otkrio zbog čega je hospitalizovan! Poznato zdravstveno stanje pevača - "Dobio sam terapiju!"

Oglasio se Aca Lukas, otkrio zbog čega je hospitalizovan! Poznato zdravstveno stanje pevača - "Dobio sam terapiju!"

Mondo 10.10.2022
Aca Lukas se oglasio iz bolnice i otkrio kako se sada oseća. Aca Lukas se oglasio iz bolnice i otkrio kako se sada oseća. U domaćim medijima nedavno je odjeknula vest da je Aca Lukas hitno hospitalizovan zbog bolova u stomaku. Kako su mediji pisali, on… »
Aca Lukas u lošem stanju primljen u bolnicu: Ovo su razlozi zbog kojih je hospitalizovan

Aca Lukas u lošem stanju primljen u bolnicu: Ovo su razlozi zbog kojih je hospitalizovan

Svet & Skandal 10.10.2022
Aca Lukas u bolnici zbog bolova u stomaku Pevač Aca Lukas hitno je primljen u Klinički centar Srbije, zbog nesnosnih bolova u stomaku, piše Kurir. Tim povodom za Hype portal oglasio se Saša Mirković, menadžer čuvenog muzičara, koji je istakao da… »

Vesti dana »