Povezane vesti

Ovo je tinejdžerka koja je poginula u Vladimircima: Vozila sa probnom dozvolom, mladić povređen

Ovo je tinejdžerka koja je poginula u Vladimircima: Vozila sa probnom dozvolom, mladić povređen

Telegraf 10.10.2022
Mladić star 28 godina iz Vladimiraca, koji je sedeo na mestu suvozača je povređen i hospitalizovan je u bolnici u Šapcu. Ana I. (19) iz Ljiga poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se, kako smo objavili, dogodila noćas oko 1:30 časova u… »
Užas u Vladimircima: Poginula tinejdžerka iz Ljiga, povređen mladić

Užas u Vladimircima: Poginula tinejdžerka iz Ljiga, povređen mladić

Telegraf 10.10.2022
Iz još neutvrđenih razloga devojka je izgubila kontrolu nad automobilom, sletela sa puta i udarila u banderu i parkirani automobil. U saobraćajnoj nesreći u Vladimircima, noćas oko 1,30 časova, poginula je I.A. (19) iz Ljiga. Iz još neutvrđenih… »
Probudio me prasak, a onda sam videla mrtvu devojku pred kućom: Jezivi detalji udesa u kom je poginula tinejdžerka (foto)

Probudio me prasak, a onda sam videla mrtvu devojku pred kućom: Jezivi detalji udesa u kom je poginula tinejdžerka (foto)

Kurir 10.10.2022
Tinejdžerka A. I. (19) poginula je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Vladimircima kod Šapca, dok je mladić (28) koji je bio na mestu suvozača i za kog se pretpostavlja da joj je bio dečko, nije povređen. Meštani su ispričali za… »
Nastradala devojka kod Vladimiraca: Sletela s puta, udarila u banderu, zatim u naslagana drva pa u automobil! Imala probnu…

Nastradala devojka kod Vladimiraca: Sletela s puta, udarila u banderu, zatim u naslagana drva pa u automobil! Imala probnu…

Kurir 10.10.2022
Devojka A.I. (19) nastradala je u saobraćajanoj nesreći koja se dogodila kod Vladimiraca kada je automobilom marke "ford" sletela s puta i udarila u banderu, zatim u isečena drva, potom i u jedno parkirano vozilo. Kako se nezvanično saznaje, jeziva… »

Vesti dana »