Povezane vesti
Na Institutu za onkologiju Vojvodine primenjena nova terapija karcinoma dojke
NoviSad.com 10.10.2022
Novi Sad – Nova terapija - brahiterapija dojke, koju do sada niko u Srbiji ne sprovodi, uspešno je primenjena danas na Institutu za onkologiju Vojvodine kod šezdesetdvogodišnje pacijentkinje kojoj je nedavno odstranjen tumor na dojci. Foto: Institut za… »
Najsavremenija metoda prvi put u Srbiji: Brahiterapija dojke izvedena na Institutu u Kamenici, evo šta to znači za…
Blic 10.10.2022
Brahiterapija dojke, koju do sada niko u Srbiji ne sprovodi, uspešno je primenjena danas na Institutu za onkologiju Vojvodine, i to kod 62-ogodišnje pacijentkinje, a kojoj je nedavno odstranjen tumor na dojci. Ova terapija predstavlja veliki pomak u… »
Na Institutu za onkologiju Vojvodine primenjena nova terapija karcinoma dojke
RTV 10.10.2022
NOVI SAD - Brahiterapija dojke, koju do sada niko u Srbiji ne sprovodi, uspešno je primenjena danas na Institutu za onkologiju Vojvodine, i to kod 62-ogodišnje pacijentkinje, a kojoj je nedavno odstranjen tumor na dojci, saopšteno je iz Instituta. Ova… »
Na Institutu za onkologiju Vojvodine primenjena nova terapija karcinoma dojke (FOTO)
Moj Novi Sad 10.10.2022
Brahiterapija dojke, koju do sada niko u Srbiji ne sprovodi, uspešno je primenjena danas na Institutu za onkologiju Vojvodine, i to kod 62-godišnje pacijentkinje, a kojoj je nedavno odstranjen tumor na dojci. Ova terapija predstavlja veliki pomak u… »
Vesti dana »
Miomir vodio pa stao: Kecmanović posle pet setova eliminisan sa Australijan opena (video)
Dnevnik pre 9 minutajoš 33 povezane
Đedović Handanović: Počela proizvodnja naftnih derivata u rafineriji u Pančevu
Nedeljnik pre 4 minutajoš 19 povezanih
Sazvan hitan sastanak u Briselu: Tramp sada samo pogoršava stvari, EU sprema odgovor na njegov ultimatum
Mondo pre 49 minutajoš 14 povezanih






