Povezane vesti
Iranske vlasti oduzele pa vratile pasoš fudbalskoj legendi
Novi magazin 10.10.2022
Legendarni iranski fudbaler Ali Deai potvrdio je danas da su mu iranske vlasti vratile pasoš nakon što su ga nakratko oduzele zbog podrške protestima posle smrti Mahse Amini. Iran je zahvaćen protestima nakon smrti 22-ogodišnje Mahse Amini. Nju je… »
“Ovo nije protest, ovo je revolucija“: Pucnji, eksplozije, hapšenja…
Danas 10.10.2022
Pucnji i eksplozije čule su se danas u iranskom kurdskom gradu Sanandažu tokom protesta zbog smrti 22-godišnje Kurdkinje Mahse Amini, koji ne ne jenjavaju još od 17. septembra. Vlast se bori da prekine proteste, koristeći brutalnost i silu, ali im… »
Vesti dana »

AFP: Sirene za uzbunu i zvuk eksplozija u Kijevu posle poziva Putin-Tramp
Danas pre 4 satijoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

"Teritorija grada je: Ugrožena!" proglašeno vanredno stanje u Valjevu Opština sazvala hitan sastanak: Može doći do ekološke katastrofe
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Prvo oglašavanje Trampa nakon razgovora sa Putinom: Spomenuo i Zelenskog: "Ovo je važno za dobrobit čovečanstva"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana