Povezane vesti
Raste rizik od globalne recesije
Politika 10.10.2022
VAŠINGTON – Generalna direktorka Međunarodnog monetarnog fonda Kristalina Georgijeva i predsednik Svetske banke Dejvid Malpas upozorili su danas na rastući rizik od globalne recesije, pri čemu inflacija ostaje stalni problem posle ruske invazije na… »
Iz MMF-a i Svetske banke upozoravaju da raste rizik od globalne recesije sledeće godine
Euronews 10.10.2022
Generalna direktorka Međunarodnog monetarnog fonda Kristalina Georgijeva i predsednik Svetske banke Dejvid Malpas upozorili su danas na rastući rizik od globalne recesije, pri čemu inflacija ostaje stalni problem posle ruske invazije na Ukrajinu… »
Vesti dana »
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 27 povezanih
Povećana tražnja za evrom podiže kurs u Srbiji, menjači ograničeni propisima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 11 povezanih
Rekordne cene peleta, poskupeo za više od 50 odsto: Drakulić kaže da ga ima za izvoz, a prodavac iz Čačka da je nestašica
Glas Zaječara pre 7 satijoš 8 povezanih
Epidemija glisti među decom u Srbiji: Pedijatar upozorava na novu pošast pored mutant virusa! Ako je dete nervoznije i ne može da jede, sumnjajte na parazite
Dnevnik pre 7 satijoš 3 povezane
Oglasila se NBS: Preduzete mere za dodatnu stabilnost kursa dinara i evra u menjačnicama
Blic pre 3 satajoš 28 povezanih


