Povezane vesti

Fotografije s mesta nesreće na Obrenovačkom putu: Četvoro mladih teže povređeno, vozilo potpuno smrskano

Fotografije s mesta nesreće na Obrenovačkom putu: Četvoro mladih teže povređeno, vozilo potpuno smrskano

Telegraf 11.10.2022
U udesu je povređeno šest osoba. U udesu koji se večeras dogodio na Obrenovačkom putu, teško su povređene četiri osobe. Kako saznajemo, reč je mladima između 18 i 19 godina starorsti. Kako se vidi na fotografijama sa lica mesta, vozilo marke… »
Povređeno četvoro mladih! Mladić ispao iz automobila: Fiat izleteo s puta i prevrnuo se!

Povređeno četvoro mladih! Mladić ispao iz automobila: Fiat izleteo s puta i prevrnuo se!

Kurir 11.10.2022
Četvoro mladih povređeno je večeras u nesreći koja se dogodila na Starom obrenovačkom putu kod fabrike kartona. Automobil "fiat" je izleteo sa kolovoza i prevrnuo se. Za volanom je bila devojka (19), a u automobilu je bio još troje njenih vršnjaka… »
Poginula pred kućom, vozila samo 300 metara i zakucala se u banderu: Neško Kuzmanović, dečko nastradale Ane slomljen od…

Poginula pred kućom, vozila samo 300 metara i zakucala se u banderu: Neško Kuzmanović, dečko nastradale Ane slomljen od…

Kurir 11.10.2022
Neško Kuzmanović (28), dečko Ane Ilić (19) koja je poginula u nesreći koja se dogodila u nedelju uveče u Vladimircima kod Šapca, za Kurir je objasnio da se udes dogodio kada se sa devojkom vraćao od druga, a da se ona za volanom, iako je bila… »
"Sačuvaj na nebu jedno mesto za mene": Od devojke koja je poginula kod Šapca oprostio se dečko: "Srce mi krvari na pomisao…

"Sačuvaj na nebu jedno mesto za mene": Od devojke koja je poginula kod Šapca oprostio se dečko: "Srce mi krvari na pomisao…

Blic 11.10.2022
"Duša mi je slomljena od trenutka kada sam te izgubio."Ovim rečima se od Ane I. (19) koja je nastradala u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila pre dva dana u Vladimircima kod Šapca, oprostio njen dečko Neško K. (28), koji je bio sa njom u kolima… »
"Maštali smo o svadbi, a ti ode na nebo anđelima": Bolne reči dečka tinejdžerke koja je poginula kod Šapca

"Maštali smo o svadbi, a ti ode na nebo anđelima": Bolne reči dečka tinejdžerke koja je poginula kod Šapca

Telegraf 11.10.2022
"Počivaj u miru Anđele moj, duša mi je slomljena od trenutka kada sam te izgubio, srce mi krvari na pomisao da te neću više zagrliti i videti taj tvoj divni osmeh ispunjen srećom" Od Ane I. (19) iz Ljiga koja poginula u saobraćajnoj nesreći koja… »

Vesti dana »