Povezane vesti

Nasilnik koji je prebio sestru poznate tiktokerke na slobodi! Ženi glavu udarao o pločice, jezive slike nasilja zgrozile…

Nasilnik koji je prebio sestru poznate tiktokerke na slobodi! Ženi glavu udarao o pločice, jezive slike nasilja zgrozile…

Kurir 11.10.2022
Drugi osnovni sud u Beogradu ukinuo je pritvor Damjanu H. koji se sumnjiči da je izvršio nasilje u porodici nad suprugom Sarom, sestrom poznate tiktokerke Une Kablar, pozantije kao Uki Q. Njemu je izrečena mera zabrane približavanja i komunikacije sa… »
Ukinut pritvor osumnjičenom za nasilje nad suprugom u Beogradu

Ukinut pritvor osumnjičenom za nasilje nad suprugom u Beogradu

Euronews 11.10.2022
Drugi osnovni sud u Beogradu ukinuo je pritvor D.H. koji se sumnjiči da je izvršio nasilje u porodici nad suprugom S.H, sestrom poznate tiktokerke. D.H. je izrečena mera zabrane približavanja i komunikacije sa oštećenom S.H, rekla je za Tanjug… »
Saslušana sestra Uki Q: Muž me tukao dok se nisam onesvestila, bila sam 15 minuta bez sveti!

Saslušana sestra Uki Q: Muž me tukao dok se nisam onesvestila, bila sam 15 minuta bez sveti!

Kurir 11.10.2022
Sara H., sestra popularne tiktokerke, u Drugom tužilaštvu u Beogradu izjavila da se pridružuje krivičnom gonjenju supruga Damjana H. Sara H. (19) sestra popularne tiktokerke Une Kablar, poznate kao Uki Q, juče je saslušana u istrazi koju proriv… »

Vesti dana »