Povezane vesti
Promenjena odluka SPC o ulasku u Hram Svetog Save: Ulaznice se ipak ne naplaćuju
Euronews 11.10.2022
Odluka da se za organizovane turističke grupe koje dolaze s vodičima naplaćuju ulaznice za Hram Svetog Save je promenjena, ali zvaničnih objašnjenja niti za ovu, niti za pređašnju najavu da će ulaznice biti naplaćivane - nema. Licencirani… »
Konačna odluka: Ulazak u Hram Svetog Save se ipak neće naplaćivati
Telegraf 11.10.2022
Naplaćivanje ulaznica u verske objekte nije praksa ni u svetu, a i sama najava da će se naplaćivati ulazak izazvala je brojne negativne komentare u javnosti. Odluka da se za organizovane turističke grupe koje dolaze s vodičima naplaćuju ulaznice za… »
Promenjena odluka: Ulaz u Hram Svetog Save se ipak ne naplaćuje
Radio 021 11.10.2022
Odluka da se za organizovane turističke grupe koje dolaze s vodičima naplaćuju ulaznice za Hram Svetog Save je promenjena, ali zvaničnih objašnjenja nema. Licencirani turistički vodiči za Euronews Srbija kažu da je obaveštenje o naplati ulaznica… »
Vesti dana »

(BLOG) Opšta tuča pripadnika privatnog obezbeđenja i građana ispred Skupštine: Policija privodila i gurala građane
N1 Info pre 12 minutajoš 41 povezana

Francuska deli obaveštajne podatke sa Ukrajinom, nakon što su SAD povukle svoju podršku - šef CIA kaže kratkoročno
Glas Amerike pre 1 satjoš 20 povezanih

Vlasnik "Promont-a" Milinko Cicmil saslušan i pušten da se brani sa slobode
RTV pre 1 satjoš 14 povezanih

Vukčević pokazao klasu u NBA ligi: Srbin na korak od dabl-dabla protiv Jute
Večernje novosti pre 2 satajoš 26 povezanih