Povezane vesti

"Hteo sam da presudim sebi" - Ša otvorio dušu i priznao šok detalje nakon što je prevario suprugu: "Doživeo sam linč"

"Hteo sam da presudim sebi" - Ša otvorio dušu i priznao šok detalje nakon što je prevario suprugu: "Doživeo sam linč"

Mondo 11.10.2022
Reper Nenad Aleksić Ša otkrio je detalje iz privatnog života i probleme sa kojima se suočio nakon što je prevario bivšu suprugu. Reper Nenad Aleksić Ša otkrio je detalje iz privatnog života i probleme sa kojima se suočio nakon što je prevario… »
"Želeo sam da presudim sebi" Ša priznao da je nakon što je prevario Ivanu bio na ivici da izvrši samoubistvo, prošao kroz…

"Želeo sam da presudim sebi" Ša priznao da je nakon što je prevario Ivanu bio na ivici da izvrši samoubistvo, prošao kroz…

Kurir 11.10.2022
Nenad Aleksić Ša našao se na stubu srama kada je tokom učešća u rijalitiju Zadruga prevario svoju suprugu Ivanu sa T arom Simov, a sada je otkrio da je, nakon afere, imao suicidne misli. - Doživeo sam taj linč naroda. Jesam uradio šta sam uradio… »
Želeo sam da presudim sebi Ša priznao da je nakon što je prevario Ivanu bio na ivici da izvrši samoubistvo

Želeo sam da presudim sebi Ša priznao da je nakon što je prevario Ivanu bio na ivici da izvrši samoubistvo

Alo 11.10.2022
Reper je priznao da nije mogao da se suoči sa svim kritikama. Nenad Aleksić Ša našao se na stubu srama kada je tokom učešća u rijalitiju Zadruga prevario svoju suprugu Ivanu sa Tarom Simov. Sada je reper otkrio da je nakon napuštanja „bele… »

Vesti dana »