Povezane vesti

Poznati i zdravlje: Rijaliti zvezda Kloi Kardašijan uklonila „redak tumor" s lica

Poznati i zdravlje: Rijaliti zvezda Kloi Kardašijan uklonila „redak tumor" s lica

Radio 021 12.10.2022
Tridesetosmogodišnjakinja kaže da je podelila priču kako bi ohrabrila druge da idu na redovne preglede. Getty Images Američka rijaliti zvezda Kloi Kardašijan objavila je da joj je sa lica uklonjen „neverovatno redak" tumor. Kloi, koja ima 38… »
Slavna rijaliti zvezda uklonila tumor na licu: Rekli su mi da moram na hitnu operaciju, a evo kakve je simptome imala! (foto)

Slavna rijaliti zvezda uklonila tumor na licu: Rekli su mi da moram na hitnu operaciju, a evo kakve je simptome imala! (foto)

Kurir 12.10.2022
Rijaliti zvezda Kloi Kardašijan otkrila je kako je nedavno uklonila tumor s lica, a objasnila je i kako je uopšte primetila da ga ima. - Nakon što sam primetila malu kvržicu na svom licu i pretpostavila da se radi o nečem manjem kao što je… »
Kardašijanka hitno operisala tumor na licu! Pokazala kako izgleda prvi simptom, a ignorisala ga 7 meseci (foto)

Kardašijanka hitno operisala tumor na licu! Pokazala kako izgleda prvi simptom, a ignorisala ga 7 meseci (foto)

Mondo 12.10.2022
Nakon što je proverila da li je reč o bubuljici, Kloi Kardašijan je hitno operisala tumor na licu. Nakon što je proverila da li je reč o bubuljici, Kloi Kardašijan je hitno operisala tumor na licu. Već nekoliko dana zaredom, verni fanovi Kloi… »

Vesti dana »