Povezane vesti

Mihajlovićeva: U toku je svetski energetski rat

Mihajlovićeva: U toku je svetski energetski rat

Politika 12.10.2022
Ministarka energetike i rudarstva Zorana Mihajlović izjavila je danas da je Srbija spremna što se tiče gasa koliko jedna država može da bude spremna, ali je istakla da je u toku, kako smatra, energetski svetski rat, a da posle njega, kako je rekla… »
Mihajlović: Vodi se energetski svetski rat

Mihajlović: Vodi se energetski svetski rat

Biznis.rs 12.10.2022
Srbija mora jasno da definiše svoju poziciju na novoj svetskoj geopolitičkoj karti. Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je u sredu da je ceo svet u energetskom svetskom ratu i da Srbija, uprkos krizi, čini sve da obezbedi… »
Mihajlović: Nalazimo se u energetskom svetskom ratu

Mihajlović: Nalazimo se u energetskom svetskom ratu

Radio 021 12.10.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da je ceo svet u energetskom svetskom ratu i da Srbija, uprkos krizi, čini sve da obezbedi dovoljne količine energenata. "Svi treba da znamo da se vodi energetski svetski rat. Još uvek nismo… »
Mihajlović: Srbija mora da pronađe svoje mesto za budućih 100 godina

Mihajlović: Srbija mora da pronađe svoje mesto za budućih 100 godina

N1 Info 12.10.2022
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je da Srbija mora da jasno definiše svoju poziciju na novoj svetskoj geopolitičkoj karti i da pronađe svoje mesto za budućih 100 godina. „Mislim da mi kao… »
Mihajlović: U toku je svetski energetski rat

Mihajlović: U toku je svetski energetski rat

Insajder 12.10.2022
Ministarka energetike i rudarstva Zorana Mihajlović izjavila je danas da je Srbija spremna što se tiče gasa koliko jedna država može da bude spremna, ali je istakla da je u toku, kako smatra, energetski svetski rat, a da posle njega, kako je rekla… »
Zorana Mihajlović: Mi smo na korak od trećeg svetskog rata, Putin vodi osvajački rat, na „Družbi“ sabotaža

Zorana Mihajlović: Mi smo na korak od trećeg svetskog rata, Putin vodi osvajački rat, na „Družbi“ sabotaža

Danas 12.10.2022
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas da Srbija mora da jasno definiše svoju poziciju na novoj svetskoj geopolitičkoj karti i da pronađe svoje mesto za budućih 100 godina. „Mislim da mi… »
Mihajlović: U toku je svetski energetski rat

Mihajlović: U toku je svetski energetski rat

Euronews 12.10.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović, izjavila je da je ceo svet u energetskom svetskom ratu i da država uprkos krizi čini sve da obezbedi dovoljne količine energenata za privredu i domaćinstva. Ona je rekla da još nismo u svetskom… »

Vesti dana »