Povezane vesti

Sergej: Bio sam razočaran žrebom za SP; čudili smo se Piksiju

Sergej: Bio sam razočaran žrebom za SP; čudili smo se Piksiju

N1 Info 12.10.2022
Sergej Milinković-Savić dao je intervju za FIFA u kome je govorio o reprezentaciji Srbije, selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju, ali i svojim dobrim igrama. Sergej je prokomentarisao grupu za SP u kojoj su Srbiji rivali Brazil, Švajcarska i Kamerun… »
Sergej u najavi Mundijala: Piksi je od nas napravio tim, puno smo naučili od njega

Sergej u najavi Mundijala: Piksi je od nas napravio tim, puno smo naučili od njega

Danas 12.10.2022
Fudbaler Lacija Sergej Milinković-Savić rekao je u intervjuu za sajt FIFA da se nada da će reprezentacija Srbije zauzeti jedno od dva mesta u grupi i izboriti plasman u eliminacionu fazu Svetskog prvenstva u Kataru. „Znamo da je sve u našim rukama… »
Milinković-Savić optimista pred mundijal: Možemo bolje nego u Rusiji!

Milinković-Savić optimista pred mundijal: Možemo bolje nego u Rusiji!

Hot sport 12.10.2022
Igra sjajno Sergej Milinkovi-Savić u proteklom periodu, a on je jedan od glavnih aduta selektora Dragana Stojkovića na predstojećem svetskom prvenstvu. Srpski fudbaler je za sajt FIFA govorio o predstojećem Mundijalu, ali i nekim oč „Rođen sam u… »
"Naučio sam stvari koje ću pamtiti" Milinković-Savić: Kada je Piksi postao selektor, bilo nam je čudno

"Naučio sam stvari koje ću pamtiti" Milinković-Savić: Kada je Piksi postao selektor, bilo nam je čudno

Večernje novosti 12.10.2022
SERGEJ Milinković-Savić govorio je o selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju. U razgovoru za zvanični sajt "FIFA" SMS je istakao da se reprezentacija Srbije ne opterećuje prevelikim očekivanjima. FOTO: AP Fudbaler Lacija smatra da je dobra stvar to… »
Sergej: Bio sam razočaran žrebom za SP;čudili smo se Piksiju

Sergej: Bio sam razočaran žrebom za SP;čudili smo se Piksiju

Sport klub 12.10.2022
Sergej Milinković-Savić dao je intervju za FIFA u kome je govorio o reprezentaciji Srbije, selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju, ali i svojim dobrim igrama. Sergej je prokomentarisao grupu za SP u kojoj su Srbiji rivali Brazil, Švajcarska i Kamerun… »
To što sam naučio od piksija pamtiću do kraja života! Sergej za FIFA: Kad ti "selebriti" pokaže grešku...

To što sam naučio od piksija pamtiću do kraja života! Sergej za FIFA: Kad ti "selebriti" pokaže grešku...

Mondo 12.10.2022
O tome kakav je uticaj na igru reprezentacije Srbije imao Dragan Stojković najbolje govore reči reprezentativca Sergeja Milinković-Savića. O tome kakav je uticaj na igru reprezentacije Srbije imao Dragan Stojković najbolje govore reči… »

Vesti dana »