Povezane vesti

VIDEO Vladan je preživeo trovanje pečurkama: Pitao sam baku da li su otrovne, rekla je da se niko ne žali

VIDEO Vladan je preživeo trovanje pečurkama: Pitao sam baku da li su otrovne, rekla je da se niko ne žali

Nova 12.10.2022
Ekipa televizije Nova posetila je jutros šabačku pijacu „Živinarnik“ gde je starica Marija G. (72) prodavala otrovne gljive i pronašla Vladana Miškovića, jednog od pacijenata koji su na VMA završili upravo jedući ove pečurke. „Imao sam… »
Pitao sam baka Maru jesu li otrovne, rekla je "niko se nije žalio": Ispovest Vladana koji se otrovao pečurkama

Pitao sam baka Maru jesu li otrovne, rekla je "niko se nije žalio": Ispovest Vladana koji se otrovao pečurkama

Telegraf 12.10.2022
Baka mu je samo odgovorila kako joj se do sada niko nikada nije žalio. Na šabačkoj pijaci „Živinarnik“, gde je starica Marija G. (72) prodavala otrovne gljive, ekipa Nova.rs pronašla je i Vladana Miškovića, jednog od pacijenata koji su na VMA… »
Vladan je preživeo trovanje gljivama: "Pitao sam je da li su otrovne" Baka trovačica mu dala odgovor zbog kojeg je gledao…

Vladan je preživeo trovanje gljivama: "Pitao sam je da li su otrovne" Baka trovačica mu dala odgovor zbog kojeg je gledao…

Blic 12.10.2022
Na šabačkoj pijaci „Živinarnik“, gde je starica Marija G. (72) prodavala otrovne gljive, danas je bio Vladan Miškovića, jednan od pacijenata koji su na VMA završili upravo jedući ove pečurke. „Imao sam najteže simptome, ali je moj organizam… »
Vladan preživeo trovanje gljivama! Na pijaci direktno pitao staricu da li su otrovne: Njen odgovor šokirao je sve

Vladan preživeo trovanje gljivama! Na pijaci direktno pitao staricu da li su otrovne: Njen odgovor šokirao je sve

Mondo 12.10.2022
Vladan Mišković je jedan od devetoro ljudi koji su se otrovali gljivama na šabačkoj pijaci koje su kupili od bake M.G. Vladan Mišković je jedan od devetoro ljudi koji su se otrovali gljivama na šabačkoj pijaci koje su kupili od bake M.G. Vladan… »
"Te pečurke su jeli njen sin, snaja,: Unuci..." Komšije otkrivaju detalje o baki trovačici, ispred pijace u Šapcu više…

"Te pečurke su jeli njen sin, snaja,: Unuci..." Komšije otkrivaju detalje o baki trovačici, ispred pijace u Šapcu više…

Blic 11.10.2022
Marija G. (72) iz Ćukovina uhapšena je zbog sumnje da je prodala otrovne pečurke na šabačkoj pijaci, zbog kojih je jedna osoba preminula, dok je devetoro njih na lečenju. Selo Ćukovine se nalazi tridesetak kilometara od Šapca, a ovo mesto… »

Vesti dana »