Povezane vesti

Nakon što je zadržan u policiji Čedomir Jovanović pušten na slobodu

Nakon što je zadržan u policiji Čedomir Jovanović pušten na slobodu

Danas 12.10.2022
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović pušten je iz policijske stranice, gde je bio zadržan, potvrđeno je za portal Nova.rs. Policija na Novom Beogradu dobila je prijavu da je Jovanović pretukao suprugu Jelenu. Jovanović se pojavio u… »
Tašta prijavila Čedu da je tukao Jelenu: Ali kada je došla policija kućna pomoćnica ispričala nešto sasvim drugačije

Tašta prijavila Čedu da je tukao Jelenu: Ali kada je došla policija kućna pomoćnica ispričala nešto sasvim drugačije

Kurir 12.10.2022
Lider LDP Čedomir Jovanović stigao je u policijsku stanicu Novi Beograd nakon prijave za nasilje u porodici. Kako saznajemo, ceo slučaj policiji je prijavila Čedina tašta. Policija je odmah izašla na teren, gde je u stanu u Bulevaru Zorana… »
"Rusi nam nameštaju" Čedina žena se oglasila posle prijave da ju je muž tukao: Jel treba da se skinem gola pa da dokažem…

"Rusi nam nameštaju" Čedina žena se oglasila posle prijave da ju je muž tukao: Jel treba da se skinem gola pa da dokažem…

Kurir 12.10.2022
Nakon što je Čedomir Jovanović potvrdio da se potukao sa suprugom Jelenom, ona je negirala sve. - Najbobičnija sr*nja i gluposti mi smo bili u Sarajevu na proslavi 22 godine ljubavi, ne znam da li je to bio Čeda, kažu zvao je neki Čeda, da… »
Jel vam izgledam pretučeno?! I Čedina žena došla u policiju, evo šta je rekla ispred stanice! (foto, video)

Jel vam izgledam pretučeno?! I Čedina žena došla u policiju, evo šta je rekla ispred stanice! (foto, video)

Kurir 12.10.2022
Po izlasku iz stanice bila je vidno uznemirena pa rekla pitajte Čedu. BEOGRAD - Supruga srpskog političara i lidera LDP Čedomira Čede Jovanovića, Jelena Jovanović, došla je danas u policijsku stanicu u Novom Beogradu. Ona se pred stanicom pojavila… »
Čeda Jovanović se potukao sa ženom! Političar potvrdio za Kurir: Istina je, tukli smo se

Čeda Jovanović se potukao sa ženom! Političar potvrdio za Kurir: Istina je, tukli smo se

Kurir 12.10.2022
Policiji je danas oko 10.30 sati prijavljeno nasilje u porodici u Novom Beogradu, a potukli su se lider LDP Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena. - Istina je, potukli smo se. Sada sam kod prijatelja, izašao sam iz stana, a ako kažete da me je… »
Pojavila se informacija da se Čeda Jovanović potukao sa suprugom: Evo šta je do sada poznato

Pojavila se informacija da se Čeda Jovanović potukao sa suprugom: Evo šta je do sada poznato

Telegraf 12.10.2022
Policija nije zatekla bračni par u stanu, a njihova kućna pomoćnica negirala je da je došlo do sukoba. Policiji na Novom Beogradu oko 10 sati prijavljeno je nasilje u porodici lidera LDP Čedomira Jovanovića i njegove supruge Jelene. Međutim… »
Oglasila se Čedina supruga Jelena Jovanović

Oglasila se Čedina supruga Jelena Jovanović

Telegraf 12.10.2022
Policija nije zatekla nikoga u stanu. Spremačica je demantovala da je došlo do sukoba. Policija na Novom Beogradu dobila je oko 10 časova informaciju da je došlo do tuče između lidera LDP Čedomira Jovanovića i njegove supruge Jelena. Kako… »
Saznajemo: Čedomir Jovanović u policiji na Novom Beogradu

Saznajemo: Čedomir Jovanović u policiji na Novom Beogradu

Telegraf 12.10.2022
Jovanović se trenutno nalazi kod radnikan zaduženog za nasilje u porodici. Lider LDP Čedomir Jovanović trenutno se nalazi u policijskoj stanici na Novom Beogradu po prijavi za nasilje u porodici, saznaje "Telegraf.rs". Navode da je tukao suprugu… »
Oglasio se advokat Čedomira Jovanovića za "Telegraf"

Oglasio se advokat Čedomira Jovanovića za "Telegraf"

Telegraf 12.10.2022
Policija na Novom Beogradu danas je oko 10 sati dobila prijavu za nasilju u porodici predsednika LDP Čedomira Jovanovića. Čedomir Jovanović lider LDP pojavio se danas u policijskoj stanici na Novom Beogradu nakon što ga je MUP pozvao zbog prijave da… »
Dramatično obraćanje supruge lidera LDP po izlasku iz policije: "Pitajte Čedu ko je prijavio nasilje"

Dramatično obraćanje supruge lidera LDP po izlasku iz policije: "Pitajte Čedu ko je prijavio nasilje"

Telegraf 12.10.2022
Policija na Novom Beogradu dobila je jutros prijavu da je lider LDP Čedomir Jovanović jutros pretukao suprugu Jelenu. Supruga lidera LDP Čedomira Jovanovića napustila je policijsku stanicu na Novom Beogradu nakon što je dala izjavu o prijavi za… »
Čedomiru Jovanoviću određeno zadržavanje 12 sati: Razlog nije nasilje u porodici

Čedomiru Jovanoviću određeno zadržavanje 12 sati: Razlog nije nasilje u porodici

Telegraf 12.10.2022
Policija je jutros dobila prijavu da je Jovanović pretukao suprugu Jelenu. Lideru LDP Čedomiru Jovanoviću u policijskoj stanici na Novom Beogradu određeno je zadržavanje 12 sati, ali zbog saobraćajnog prekršaja i pozitivnih testova na bromazepam i… »
Nova.rs: Čedomir Jovanović pušten iz policije

Nova.rs: Čedomir Jovanović pušten iz policije

N1 Info 12.10.2022
Čedomir Jovanović pušten je iz policijske potvrđeno je za Portal Nova.rs. Predsednik LDP Čedomir Jovanović je prema pisanju medija, danas u policijskoj stanici dao iskaz po prijavi za porodično nasilje, a saslušana je i njegova supruga Jelena… »
Čeda Jovanović i njegova supruga negirali da je bilo tuče

Čeda Jovanović i njegova supruga negirali da je bilo tuče

Nova 12.10.2022
Čeda Jovanović i njegova supruga bili su policiji da daju izjavu povodom današnje prijave nasilja u njihovom porodičnom domu. Oboje su negirali da je došlo do bilo kakvog vida nasilja. Policija je na osnovu datih izjava učesnika događaja donela… »
Čeda Jovanović se potukao sa ženom, policija intervenisala zbog porodičnog nasilja

Čeda Jovanović se potukao sa ženom, policija intervenisala zbog porodičnog nasilja

Politika 12.10.2022
Predsednik LDP-a Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena potukli su se jutros usled čega je policija intervenisala zbog slučaja porodičnog nasilja, javljaju beogradski mediji. Policiji je oko 10.30 sati prijavljeno nasilje u porodici na Novom… »
Tužilaštvo o slučaju Čede Jovanovića i njegove žene: Naloženo da se obavesti nadležni centar za socijalni rad

Tužilaštvo o slučaju Čede Jovanovića i njegove žene: Naloženo da se obavesti nadležni centar za socijalni rad

Telegraf 12.10.2022
Policija na Novom Beogradu dobila je jutros prijavu da je lider LDP Čedomir Jovanović jutros pretukao suprugu Jelenu. Lider LDP-a Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena došli su u prostorije policije, gde su negirali su prisustvo bilo kog vida… »
Čeda Jovanović zadržan u policiji! Bio je pozitivan na narko-testu, evo i na šta! Njegov advokat otkrio sve detalje

Čeda Jovanović zadržan u policiji! Bio je pozitivan na narko-testu, evo i na šta! Njegov advokat otkrio sve detalje

Blic 12.10.2022
Lider LDP Čedomir Jovanović biće zadržan 12 sati u policiji, nakon što je saslušan zbog prijave za nasilje u porodici. Jovanović će biti zadržan, ne zbog optužbi da je pretukao suprugu Jelenu, već zato što je vozio pod dejstom narkotika i… »
"Čedi su Radili test na drogu i alkohol": Advokat otkrio detalje saslušanja Jovanovića u policiji, nazire se epilog slučaja

"Čedi su Radili test na drogu i alkohol": Advokat otkrio detalje saslušanja Jovanovića u policiji, nazire se epilog slučaja

Blic 12.10.2022
Današnji incident u domu Čedomira Jovanovića, kada je lider LDP prijavljen da je fizički nasrnuo na svoju suprugu Jelenu, najverovatnije neće biti okarakterisan kao nasilje u porodici, rekao je njegov advokat Aleksandar Šćekić. On je iz policije… »
Čedomiru Jovanoviću određeno zadržavanje u policiji

Čedomiru Jovanoviću određeno zadržavanje u policiji

Nova 12.10.2022
Lideru LDP Čedomiru Jovanoviću u policijskoj stanici na Novom Beogradu određeno je zadržavanje do 24 sata, ali zbog nepropisnog parkiranja i pozitivnih testova na narkotike i alkohol. Advokat je saopštio da je zadržan na trežnjenju i to zato što… »
Čeda iz policije: Gledaju me ovde kao ludaka, pitajte taštu što me prijavila

Čeda iz policije: Gledaju me ovde kao ludaka, pitajte taštu što me prijavila

Nova 12.10.2022
Čedomir Jovanović, lider LDP, trenutno je u policijskoj stanici na Novom Beogradu, odakle se kratko javio medijima i rekao da "ne zna ko ga je prijavio za nasilje u porodici". „Tu sam još, u policiji…Evo ljudi sede pored mene i gledaju me ovde ko… »
Evo zašto je čeda zadržan u stanici: Negirao da je tukao ženu, a evo zašto mu je određeno zadržavanje

Evo zašto je čeda zadržan u stanici: Negirao da je tukao ženu, a evo zašto mu je određeno zadržavanje

Kurir 12.10.2022
Čedomiru Jovanoviću, kako Kurir nezvanično saznaje, zadržavanje od 12 sati određeno je zbog saobraćajnog prekršaja, a ne nasilja u porodici. Naime, Jovanović je, kako naš izvor iz istrage tvrdi, bio pozitivan na alko-testu, ali i na testu na… »
Jelena Jovanović stigla u policiju nakon prijave da ju je Čeda tukao: Je l’ vam ja izgledam kao pretučena žena?

Jelena Jovanović stigla u policiju nakon prijave da ju je Čeda tukao: Je l’ vam ja izgledam kao pretučena žena?

Nova 12.10.2022
Jelena Jovanović, supruga Čedomira Jovanovića, upravo se pojavila u policijskoj stanici na Novom Beogradu gde se nalazi i njen suprug, nakon što su pojedini mediji naveli da je jutros u njihovom porodičnom domu prijavljeno nasilje. Ona je okupljenim… »
"Pitajte Čedu ko ga je prijavio": Jovanovićeva žena dala iskaz u policiji, evo šta je rekla o optužbama da ju je suprug…

"Pitajte Čedu ko ga je prijavio": Jovanovićeva žena dala iskaz u policiji, evo šta je rekla o optužbama da ju je suprug…

Blic 12.10.2022
Jelena Jovanović, supruga lidera LDP Čedomira Jovanovića, dala je iskaz u policiji povodom prijave da je došlo do nasilja u porodici u kojem je pretučena. Jovanovićeva se u policiji pojavila u uskoj haljini, sa naočarima za sunce i u cipelama na… »
Javio se čeda iz stanice - pitajte moju taštu: "Ljudi me gledaju kao ludaka", ispred policije došla i supruga (foto)

Javio se čeda iz stanice - pitajte moju taštu: "Ljudi me gledaju kao ludaka", ispred policije došla i supruga (foto)

Mondo 12.10.2022
Čeda je nakon informacija da se potukao sa svojom suprugom Jelenom, pojavio u policiji gde je dao izjavu. Čeda je nakon informacija da se potukao sa svojom suprugom Jelenom, pojavio u policiji gde je dao izjavu. Čedomir Jovanović pojavio se u… »
Nastavlja se cirkus Jovanović: Čedina žena se pojavila u uskoj haljini pred policijskom stanicom i novinarima postavila samo…

Nastavlja se cirkus Jovanović: Čedina žena se pojavila u uskoj haljini pred policijskom stanicom i novinarima postavila samo…

Blic 12.10.2022
"Ništa nije bilo, nije bilo tuče. Je l sam ja prebijena?" Ovako se supruga lidera LDP Čedomira Jovanovića Jelena obratila novinarima koji su je dočekali ispred zgrade MUP-a na Novom Beogradu gde se pojavila kako bi dala izjavu zbog prijave za nasilje… »
Skockana supruga Čede Jovanovića stigla u policiju: Povraća mi se od Srbije

Skockana supruga Čede Jovanovića stigla u policiju: Povraća mi se od Srbije

Luftika 12.10.2022
Supruga lidera LDP-a Čedomira Jovanovića Jelena obratila se novinarima koji su je dočekali ispred zgrade MUP-a na Novom Beogradu, gde se pojavila kako bi dala izjavu zbog prijave za nasilje u njenoj porodici. – Ništa nije bilo, nije bilo tuče. Je l… »
Tašta prijavila, čeda priznao, Jelena negirala: Šta dosad znamo o incidentu u domu Jovanovića: Fizički obračun, malo…

Tašta prijavila, čeda priznao, Jelena negirala: Šta dosad znamo o incidentu u domu Jovanovića: Fizički obračun, malo…

Blic 12.10.2022
Javnost je danas uburkala vest da je došlo do fizičkog obračuna između lidera Liberalno demokratske partije Čedomira Jovanovića i njegove supruge Jelene, i to u njihovom domu na Novom Beogradu. Jovanović, prema saznanjima Blica, trenutno daje… »
Oglasila se žena čede Jovanovića, negirala sve! "Rusi nam nameštaju, ne znam ko", evo šta je rekla o suprugu

Oglasila se žena čede Jovanovića, negirala sve! "Rusi nam nameštaju, ne znam ko", evo šta je rekla o suprugu

Mondo 12.10.2022
Jelena Jovanović demantovala je navode da je bilo tuče između nje i njenog supruga Čedomira Jovanovića i kaže da je sve nameštaljka. Jelena Jovanović demantovala je navode da je bilo tuče između nje i njenog supruga Čedomira Jovanovića i kaže… »
Čeda Jovanović u policiji zbog porodičnog nasilja: Gledaju me kao ludaka

Čeda Jovanović u policiji zbog porodičnog nasilja: Gledaju me kao ludaka

Luftika 12.10.2022
Čedomir Jovanović, lider LDP, trenutno je u policijskoj stanici na Novom Beogradu, odakle se kratko izjavio za medije da je došao sam da se prijavi za „navodno nasilje u porodici“ pošto je čuo da ga je supruga Jelena prijavila. – Tu sam još, u… »
Čeda Jovanović se potukao sa ženom: Ja sam za sve kriv, ona je divna supruga

Čeda Jovanović se potukao sa ženom: Ja sam za sve kriv, ona je divna supruga

Nova 12.10.2022
Policiji je danas oko 10.30 sati reagovala zbog nasilja u porodici u Novom Beogradu. Kako se navodi, potukli su se predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena. Policija je reagovala na osnovu prijave o tuči… »
Čedomir Jovanović se potukao sa suprugom! Političar potvrdio: Istina je, idem da se prijavim policiji!

Čedomir Jovanović se potukao sa suprugom! Političar potvrdio: Istina je, idem da se prijavim policiji!

Blic 12.10.2022
Policiji je danas oko 10.30 sati prijavljeno nasilje u porodici u Novom Beogradu, a potukli su se lider LDP Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena. Policija je reagovala na osnovu prijave o tuči Čedomira Jovanovića i njegove supruge. - Istina je… »
Čedina supruga negira tuču: Pravim grašak, to ne radi prebijena žena, povraća mi se od Srbije

Čedina supruga negira tuču: Pravim grašak, to ne radi prebijena žena, povraća mi se od Srbije

Nova 12.10.2022
Nakon što se u nekoliko medija pojavila informacija da se Čedomir Jovanović, lider LDP, potukao sa svojom suprugom Jelenom, Nova.rs stupila je u kontakt sa Jelenom Jovanović koja u izjavi za naš portal kaže da su u pitanju laži i za sve optužuje… »
Čedu prijavila tašta: Otkrivamo detalje tuče političara i njegove supruge

Čedu prijavila tašta: Otkrivamo detalje tuče političara i njegove supruge

Blic 12.10.2022
Oko 11.25 sati danas je broj policije za hitne slučajeve pozvala Savić Gordana, tašta predsednika LDP Čedomira Jovanovića i prijavila da je na njhovoj porodičnoj adresi na Novom Beogradu došlo do tuče između njene ćerke i zeta. Kako "Blic"… »
Čeda u policiji na Novom Beogradu, prijavila ga tašta: Pre bih sebi glavu otkinuo nego da je udarim

Čeda u policiji na Novom Beogradu, prijavila ga tašta: Pre bih sebi glavu otkinuo nego da je udarim

Nova 12.10.2022
Oko 11,25 časova na sistem "192", pozvala je Savić Gordana, tašta predsednika LDP Čedomira Jovanovića i prijavila da je na njhovoj porodičnoj adresi na Novom Beogradu došlo do tuče između njene ćerke i zeta. Policija je odmah izašla na teren… »
"Šta pričate, pravim: Grašak?!" Oglasila se supruga Čede Jovanovića i šokirala svojom verzijom navodne tuče sa suprugom

"Šta pričate, pravim: Grašak?!" Oglasila se supruga Čede Jovanovića i šokirala svojom verzijom navodne tuče sa suprugom

Blic 12.10.2022
Nakon što je Čedomir Jovanović potvrdio da se potukao sa suprugom Jelenom, ona je negirala sve. - Istina je, potukli smo se! Idem sada da se prijavim! Neću da se krijem, ako me je već prijavila idem da se prijavim - rekao je lider LDP-a za "Blic"… »
Četiri tuče u dve godine: Čedomiru Jovanoviću je sukob sa suprugom samo jedan u nizu incidenata: Udarao reketom, lomio…

Četiri tuče u dve godine: Čedomiru Jovanoviću je sukob sa suprugom samo jedan u nizu incidenata: Udarao reketom, lomio…

Blic 12.10.2022
Tuča Čedomira Jovanovića i njegove supruge Jelene nije prvi sukob u kome se našao lider LDP-a. Jovanović je samo u prethodne dve godine imao čak tri incidenta u kojima je udarao reketom, razbijao staklena vrata prodavnice brze hrane i tukao se u… »
"Eto, ja sam nju pretukao, ona je divna majka": Oglasio se Čeda posle tuče sa suprugom, evo gde se sada nalazi

"Eto, ja sam nju pretukao, ona je divna majka": Oglasio se Čeda posle tuče sa suprugom, evo gde se sada nalazi

Mondo 12.10.2022
Čeda Jovanović priznao je da se potukao sa suprugom Jelenom, nakon čega je otišao iz stana, a o svemu je obaveštena policija. Čeda Jovanović priznao je da se potukao sa suprugom Jelenom, nakon čega je otišao iz stana, a o svemu je obaveštena… »
Čeda Jovanović za Telegraf: Ne bih je nikada udario, pre bih sebi glavu otkinuo

Čeda Jovanović za Telegraf: Ne bih je nikada udario, pre bih sebi glavu otkinuo

Telegraf 12.10.2022
Lider LDP poručio je za Telegraf.rs da svoju suprugu voli najviše na svetu. Lider LDP Čedomir Jovanović, za kog se pronela vest da se potukao sa svojom suprugom Jelenom i da je zbog nasilja prijavljen u policiji, kaže za Telegraf.rs da je ne bi… »
"Ja sam za sve kriv, pretukao sam je, a ona je divna": Jovanović za Blic pošto se potukao sa ženom: "Posvađali smo se, nije…

"Ja sam za sve kriv, pretukao sam je, a ona je divna": Jovanović za Blic pošto se potukao sa ženom: "Posvađali smo se, nije…

Blic 12.10.2022
"Neću da se krijem! Idem da se prijavim! Ona je super, jedna divna supruga, divna majka...Ja sam za sve kriv", rekao je za Blic lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović, nakon što je obelodanjeno da se danas na Novom Beogradu potukao sa… »
Čeda Jovanović se potukao sa ženom! Političar potvrdio - istina je, potukli smo se

Čeda Jovanović se potukao sa ženom! Političar potvrdio - istina je, potukli smo se

Pravda 12.10.2022
Policiji je danas oko 10.30 sati prijavljeno nasilje u porodici u Novom Beogradu, a potukli su se lider LDP Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena. - Istina je, potukli smo se. Sada sam kod prijatelja, izašao sam iz stana, a ako kažete da me je… »

Vesti dana »