Povezane vesti
Šmit osudio pretnje i napade na članove CIK BiH
Danas 12.10.2022
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Kristijan Šmit osudio je danas pretnje i napade na članove Centralne izborne komisije BiH (CIK) i pozvao nadležne institucije da reaguu. “Visoki predstavnik osuđuje pretnje i lične napade na članove i… »
Šmit osudio pretnje i napade na članove CIK BiH
N1 Info 12.10.2022
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Kristijan Šmit osudio je pretnje i napade na članove Centralne izborne komisije BiH i pozvao nadležne institucije da reaguju. “Visoki predstavnik osuđuje pretnje i lične napade na članove i članice CIK BiH i… »
Šmit osudio pretnje članovima cik BiH
Blic 12.10.2022
Visoki predstavnik Kristijan Šmit, kojeg Republika Srpska ne priznaje, oglasio se povodom pretnji članu Centralne izborne komisije BiH Vanji Bjelici-Prutini. - Osuđujemo pretnje i lične napade na članove Centralne izborne komisije BiH te pozivamo na… »
Vesti dana »
Evropske demokrate o intervenciji policije na Medicinskom fakultetu: Je l’ to tvoj dijalog, Vučiću?
Radio sto plus pre 9 minutajoš 10 povezanih
Nosač aviona "Džerald Ford" ponovo uplovio u vode Bliskog istoka; Liban: Pregovori sa Izraelom nisu znak slabosti
RTS pre 59 minutajoš 7 povezanih






