Povezane vesti

Kovač: Šokirana sam Raminim izlaganjem u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope

Kovač: Šokirana sam Raminim izlaganjem u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope

Euronews 13.10.2022
Šokirana sam izlaganjem Edija Rame, izlavila je danas za Tanjug potpredsednica Parlamentarne skupštine Saveta Evrope (PS SE) i članica stalne delegacije Srbije Elvira Kovač, navodeći da je to na samom zasedanju direktno rekla i albanskom premijeru… »
Edi Rama izazvao skandal u Savetu Evrope: Delegacija Srbije zaprepašćena govorom u kojem negira dokazanu trgovinu organima…

Edi Rama izazvao skandal u Savetu Evrope: Delegacija Srbije zaprepašćena govorom u kojem negira dokazanu trgovinu organima…

Kurir 13.10.2022
Albanski premijer Edi Rama napravio je veliki skandal na sednici Parlamentarne skupštine Saveta Evrope, a delegacija iz Srbije je oštro reagovala na njegov pokušaj osporavanja Rezolucije o trgovini ljudskim organima Srba tokom rata na Kosovu i… »
„Skandalozan govor i apsolutno nepoštovanje“: Delegacija Srbije o obraćanju Edija Rame u Savetu Evrope

„Skandalozan govor i apsolutno nepoštovanje“: Delegacija Srbije o obraćanju Edija Rame u Savetu Evrope

Sputnik 13.10.2022
Šefica Delegacije Srbije u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope Biljana Pantić-Pilja ocenila je de je govor albanskog premijera Edija Rame na sednici Parlamentarne skupštine Saveta Evrope bio skandalozan. "Edi Rama je pokazao apsolutno… »
Šefica Delegacije Srbije u Savetu Evrope: Govor Rame skandalozan, njegovo obraćanje izazvalo veliko negodovanje u sali

Šefica Delegacije Srbije u Savetu Evrope: Govor Rame skandalozan, njegovo obraćanje izazvalo veliko negodovanje u sali

Euronews 13.10.2022
Šefica Delegacije Srbije u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope Biljana Pantić-Pilja ocenila je de je govor albanskog premijera Edija Rame na sednici Parlamentarne skupštine Saveta Evrope bio skandalozan. "Edi Rama je pokazao apsolutno nepoštovanje… »
Pilja: Skandalozan govor Edija Rame

Pilja: Skandalozan govor Edija Rame

Telegraf 13.10.2022
Rama je oštro kritikovao postupak koji se protiv bivšeg lidera OVK Hašima Tačija vodi pred Specijalnim sudom u Hagu. Šefica Delegacije Srbije u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope Biljana Pantić-Pilja ocenila je de je govor albanskog premijera… »

Vesti dana »