Povezane vesti

Oglasila se estrada nakon Teinog hapšenja: „Najbolje joj je da radi svadbe, tu ne mogu da je uhvate“

Oglasila se estrada nakon Teinog hapšenja: „Najbolje joj je da radi svadbe, tu ne mogu da je uhvate“

Nova 13.10.2022
Pevačicu Tea Tairović je na aerodromu u Hamburgu, kako se spekulisalo, privela finansijska inspekcija. Sada su ovaj slučaj prokomentarisale kolege Tee Tairović sa estrade. „Ja sam negde pročitala da je uhapšena zbog određene sume novca. Što se… »
Hiljade evra su mi bacili u kantu! Kolege o drami Tee Tairović na aerodromu, otkrili šta su oni doživeli - On dao savet!

Hiljade evra su mi bacili u kantu! Kolege o drami Tee Tairović na aerodromu, otkrili šta su oni doživeli - On dao savet!

Mondo 13.10.2022
Pevačica Tea Tairović zadržana je na aerodromu u Hamburgu nakon jednog nastupa, a sada su njene kolege podelile njihova iskustva. Pevačica Tea Tairović zadržana je na aerodromu u Hamburgu nakon jednog nastupa, a sada su njene kolege podelile njihova… »
"Najbolje je da rade svadbe, tu ne mogu da ih uhvate": Poznati o hapšenju tee Tairović: "i mene su zadržali, bacili su mi…

"Najbolje je da rade svadbe, tu ne mogu da ih uhvate": Poznati o hapšenju tee Tairović: "i mene su zadržali, bacili su mi…

Blic 12.10.2022
Tea Tairović uhapšena je na aerodromu u nedelju u Nemačkoj, a razlog za privođenje navodno je to što je prekoračila broj dozvoljenih radnih sati u toj zemlji. Pevačicu je na aerodromu u Hamburgu navodno uhapsila finansijska inspekcija, a sada su… »

Vesti dana »