Povezane vesti

"Poznavala sam Mateja Periša, nisam mogla da zamislim da će i moja sestra nestati!" Maja kroz jecaje o Marijani za kojom se…

"Poznavala sam Mateja Periša, nisam mogla da zamislim da će i moja sestra nestati!" Maja kroz jecaje o Marijani za kojom se…

Kurir 13.10.2022
Sestra nestale pobednice Velikog brata, Marijane Seifert, Maja Kovačević, prenekoliko dana ušla je "Zadrugu" gde je više puta govorila o nestanku svoje sestre. Maja je sada u svojoj ispovesti ispričala i da je poznavala Mateja Periša, za kojim se… »
Oglasio se Karlo, muž nestale Marijane Seifert!

Oglasio se Karlo, muž nestale Marijane Seifert!

Svet plus 13.10.2022
Oglasio se Karlo, muž nestale Marijane Seifert! Njenu sestru Maju Kovačević i ono što je iznela u rijalitiju, ne želi da kometariše. Nekadašnja učesnica i pobednica "Velikog brata" Marijana Seifert, nestala je pre oko pola godine, a uprkos raznim… »
"Vrištala je, htela je da naudi sebi" Drugarica iznela jezive detalje o nestanku Marijane iz Velikog brata!

"Vrištala je, htela je da naudi sebi" Drugarica iznela jezive detalje o nestanku Marijane iz Velikog brata!

Kurir 13.10.2022
Učesnica "Zadruge 6" Maja Kovačević u svojoj ispovesti pričala je o nestaloj sestri Marijani Seifert i tom prilikom govorila o razlozima zbog kojih misli da joj je sestra mrtva, iako telo nikada nije pronađeno. Njena drugarica Katarina se oglasila i… »
Oglasio se muž nestale Marijane iz Velikog brata: "Dok ne vidim telo, nadam se da je živa", prokomentarisao i njenu sestru u…

Oglasio se muž nestale Marijane iz Velikog brata: "Dok ne vidim telo, nadam se da je živa", prokomentarisao i njenu sestru u…

Blic 12.10.2022
Karlo Seifert ističe da ljudi bliski njegovoj porodici znaju pravu istinu o nestanku njegove žene Marijane. Misterija povodom nestanka bivše učesnice "Velikog brata" Marijane Seifert traje i dalje, iako je ona nestala pre skoro pola godine. Maja… »

Vesti dana »