Povezane vesti

"Dobila je instrukcije od Dejana mujića!" Maja udarila najniže na Aleksandru, Bilal urlao na nju, karambol u Beloj kući

"Dobila je instrukcije od Dejana mujića!" Maja udarila najniže na Aleksandru, Bilal urlao na nju, karambol u Beloj kući

Kurir 13.10.2022
Tokom emisije ''Pitanja gledalaca'' Bilal Brajlović i Aleksandra Nikolić sukobili su se za crnim stolom. - Ovaj mali je njegov huškač - nervirala se Aleks. - A kako ti znaš to ako me ne gledaš? - vikao je Bilal. - Priznao mi je da imaju neke… »
Nova afera trese zadrugu: Aleksandra Nikolić krišom poslala poklon njemu: Klupko se odmotava - usledio šok

Nova afera trese zadrugu: Aleksandra Nikolić krišom poslala poklon njemu: Klupko se odmotava - usledio šok

Blic 13.10.2022
U "Zadruzi" svi neprestano bruje o tome da između Aleksandre Nikolić i Bilala Brajlovića sevaju varnice. Naime, Miljan Vračević je izneo svoju teoriju da mladi Sarajlija ima skrivene namere prema Nikolićevoj, te da mu je ona "glavna meta". Takođe… »
"Žao mi je Dejana, ceo život ima posla sa nemoralnim devojkama!" Maja i Zorica osule paljbu po Aleks: Vuk dlaku menja, ćud…

"Žao mi je Dejana, ceo život ima posla sa nemoralnim devojkama!" Maja i Zorica osule paljbu po Aleks: Vuk dlaku menja, ćud…

Kurir 13.10.2022
Maja Marinković i Zorica Marković komentarisale su emisiju "Pitanja gledalaca", tokom koje je Milica Veselinović priznala da je Bilalu Brajloviću udelila čokoladicu, koju mu je poslala Aleksandra Nikolić. - Jedna stvar je jasna "Vuk dlaku menja, ali… »
Miljan Vračević tokom svađe sa Aleks otkrio da mu David duguje novac!

Miljan Vračević tokom svađe sa Aleks otkrio da mu David duguje novac!

Svet plus 13.10.2022
Miljan Vračević je tokom svađe sa Aleks Nikolić otkrio da mu David Dragojević duguje novac! Nikad mi dinara vratili nisu, da Bog da sve na lekove dao najmilijima ako lažem - rekao je Miljan. Miljan Vračević je nakon optužbi Aleks Nikolić da je… »

Vesti dana »