Povezane vesti

Milojević: Jeftine greške odvele nas u poraz

Milojević: Jeftine greške odvele nas u poraz

Danas 14.10.2022
Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Ferencvaroša (2:1) u Budimpešti u meču 4. kola Lige Evrope i tako došli u situaciju da strahuju za plasman među prva tri tima na tabeli grupe H i učešće u jednom od evropskih takmičenja i na proleće. Ovome… »
Pešić optimista: "Igramo za najveći klub u Srbiji, moramo na pobede"

Pešić optimista: "Igramo za najveći klub u Srbiji, moramo na pobede"

Sportske.net 14.10.2022
Napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić nije baš preterano zadovoljan načinom na koji je njegova ekipa odigrala meč, ali smatra da ništa nije izgubljeno. "Teško je sumirati utiske posle ovakvog meča, jer nismo zaslužili da izgubimo, ali dobro… »
Ivanić: Ne odustajemo

Ivanić: Ne odustajemo

Sport klub 14.10.2022
Poražena je Crvena zvezda u gostima od Ferencvaroša rezultatom 2:1 u četvrtom kolu Lige Evrope i sada je opet na poslednjem mestu na tabeli. Ferencvaroš ima devet, Monako i Trabzon po šest bodova, a Zvezda samo tri. „Prvi utisci su bolni, zaista… »
Rade Bogdanović žestoko kritikovao Zvezdu i ispravljao novinara RTS: Bilo bi me sramota da prošetam beogradskom kaldrmom da…

Rade Bogdanović žestoko kritikovao Zvezdu i ispravljao novinara RTS: Bilo bi me sramota da prošetam beogradskom kaldrmom da…

Nova 14.10.2022
Ferencvaroš je savladao Crvenu zvezdu sa 2:1 u četvrtom kolu Lige Evrope, a Rade Bogdanović, proslavljeni srpski fudbaler, imao je duhovite, originalne, ali i kritičke komentare o igri crveno-belih. „Zvezde je danas izgubila, ali to je logičan sled… »
Pobedio igrače Zvezde, pa ih tešio: "Navijam za vas, imam prijatelja tamo!"

Pobedio igrače Zvezde, pa ih tešio: "Navijam za vas, imam prijatelja tamo!"

Sportske.net 14.10.2022
Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su sinoć u Budimpešti od Ferencvaroša sa 1:2, u utakmici četvrtog kola grupne faze Lige Evropa. Zvezda je poslednja na tabeli Grupe H sa tri boda, dok je mađarski tim prvi sa devet bodova. Drugo i treće mesto… »
Zvezda nema centarfora, pešić nije taj kalibar! Bogdanović udario i po Kulibaliju: Mene bi bilo sramota...

Zvezda nema centarfora, pešić nije taj kalibar! Bogdanović udario i po Kulibaliju: Mene bi bilo sramota...

Mondo 14.10.2022
Rade Bogdanović je bez dlake na jeziku komentarisao poraz Crvene zvezde u Ligi Evrope kojim su šanse za prolaz dalje drastično smanjene. Rade Bogdanović je bez dlake na jeziku komentarisao poraz Crvene zvezde u Ligi Evrope kojim su šanse za prolaz… »
Rade Bogdanović: ''Ih, kad bi ovi u Zvezdi znali da kupe špica kao Partizan''

Rade Bogdanović: ''Ih, kad bi ovi u Zvezdi znali da kupe špica kao Partizan''

Sportske.net 14.10.2022
Nekadašnji napadač Željezničara, Verdera, Atletika... Rade Bogdanović stalni je gost na RTS-u tokom evropskih mečeva naših najboljih klubova, a tako je bilo i večeras. On je najpre prokomentarisao poraz Crvene zvezde u Budimpešti od Ferencvaroša… »
"Nije to nesreća, to je neznanje": Zvezda dobila šamar na javnom medijskom servisu Srbije

"Nije to nesreća, to je neznanje": Zvezda dobila šamar na javnom medijskom servisu Srbije

Večernje novosti 13.10.2022
FUDBALERI Crvene zvezde su poraženi od Ferencvaroša u Mađarskoj sa 2:1. Rade Bogdanović, stručni konsultant RTS-a nije štedeo šampiona Srbije. TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC Rade Bogdanović je bivši reprezentativac, koji je u svojoj karijeri igrao za… »

Vesti dana »