Povezane vesti

„Tuklo me je Vazurino obezbeđenje“: Ispovest prebijenog navijača Partizana za Nova.rs

„Tuklo me je Vazurino obezbeđenje“: Ispovest prebijenog navijača Partizana za Nova.rs

Nova 14.10.2022
Skandal koji je potresao Partizan Dalibor Petrović (37), navijač Partizana koji godinama prati mečeve fudbalskog, košarkaškog i odbojkaškog kluba, prebijen je u četvrtak od strane obezbeđenja u prostorijama Fudbalskog kluba Partizan. Pretučeni… »
Obezbeđenje pretuklo navijača Partizana, šestorica se iživljavala na njemu (AUDIO)

Obezbeđenje pretuklo navijača Partizana, šestorica se iživljavala na njemu (AUDIO)

Danas 14.10.2022
Dalibor Petrović (37), koji godinama prati mečeve fudbalskog, košarkaškog i odbojkaškog kluba, juče je prebijen u prostorijama Fudbalskog kluba Partizan, objavila je nova.rs. On godinama dolazi u prostorije tri pomenuta kluba i pred utakmice dobije… »
Mijailović besan nakon što je obezbeđenje na Stadionu Partizana pretuklo navijača: Sledeći put nek napadnu mene

Mijailović besan nakon što je obezbeđenje na Stadionu Partizana pretuklo navijača: Sledeći put nek napadnu mene

Danas 14.10.2022
Predsednik Sportskog društva Partizan i prvi čovek košarkaške sekcije crno-belih Ostoja Mijailović.oglasio se nakon što je obezbeđenje na stadionu u Humskoj pretuklo navijača Dalibora Petrovića. Petrović je fizički napadnut u prostorijama na… »

Vesti dana »