Povezane vesti

Baciću ti bombu, a dobićeš batine da te niko neće prepoznati: Jezive pretnje direktoru škole od majke učenika

Baciću ti bombu, a dobićeš batine da te niko neće prepoznati: Jezive pretnje direktoru škole od majke učenika

Telegraf 14.10.2022
Uhapšenoj D.M. određeno je zadržavanje do 48 sati. D.M. (33), majka jednog učenika iz Osnovne škole u Mladenovcu uhapšena je zbog jezivih pretnji nastavnici i direktoru ove obrazovne ustanove. Slučaj je preuzelo Osnovno javno tužilaštvo u… »
Majka učenika škole u Mladenovcu izašla iz pritvora: Ovako se pravdala na saslušanju, prete joj 2 posebne mere

Majka učenika škole u Mladenovcu izašla iz pritvora: Ovako se pravdala na saslušanju, prete joj 2 posebne mere

Telegraf 14.10.2022
Razlog za pretnje bio je taj što joj je sin rekao da ga je nastavnica udarila. Majka jednog od učenika Osnovne škole "Sveti Sava" u Mladenovcu D. M. (33) koja je uhapšena zbog jezivih pretnji direktoru i nastavnici te obrazone ustanove, kako Telegraf… »
"Rekla mi je da me majka neće poznati": Telegraf.rs u školi u Mladenovcu u kojoj je majka pretila direktoru

"Rekla mi je da me majka neće poznati": Telegraf.rs u školi u Mladenovcu u kojoj je majka pretila direktoru

Telegraf 14.10.2022
Dečak koji je trebao da prikriva drugara, priznao je da ga je drugar nagovarao da laže, kako bi se priče poklopile. Majka jednog od učenika Osnovne škole "Sveti Sava" u Mladenovcu D. M. (33) uhapšena je zbog jezivih pretnji direktoru i nastavnici te… »
Saznajemo: Uhapšena žena koja je pretila direktoru i nastavnici u Osnovnoj školi u Mladenovcu

Saznajemo: Uhapšena žena koja je pretila direktoru i nastavnici u Osnovnoj školi u Mladenovcu

Telegraf 14.10.2022
Istragu vodi Osnovno javno tužilaštvo u Mladenovcu koje je naredilo zadržavanje M.D. zbog Ugržavanja sigurnosti. Policija u Mladenovcu uhapsila je M. D. (33) zbog pretnji direktoru i nastavnici Osnovne škole u Mladenovcu, saznaje "Telegraf.rs". Njoj… »

Vesti dana »