Povezane vesti

Nemanja Vidić: Želeo sam da se kandidujem za predsednika FSS, ali to je unapred izgubljena bitka

Nemanja Vidić: Želeo sam da se kandidujem za predsednika FSS, ali to je unapred izgubljena bitka

Danas 14.10.2022
Bivši reprezentativac Srbije Nemanja Vidić kaže da je imao želju da se kandiduje za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, ali da to nije mogao da učini iz „proceduralnih razloga“. „Sada kada živim u Srbiji susrećem se s ljudima koji vole i… »
Vidić prekinuo tišinu: "Ne daju mi da se kandidujem za predsednika FSS, srpski fudbal u opasnosti!"

Vidić prekinuo tišinu: "Ne daju mi da se kandidujem za predsednika FSS, srpski fudbal u opasnosti!"

Sportske.net 14.10.2022
Posle dugo vremena, proslavljeni fudbalski as Nemanja Vidić dao je intervju za srpske medije. Ovoga puta, u razgovoru za Sportal bivši fudbaler Crvene zvezde, moskovskog Spartaka, Mančester junajteda i Intera otkrio je da je želeo da se kandiduje za… »
Nemanja Vidić otkrio zašto ne može da se kandiduje za predsednika FSS: Imao je želju, ali su tu drugi faktori!

Nemanja Vidić otkrio zašto ne može da se kandiduje za predsednika FSS: Imao je želju, ali su tu drugi faktori!

Hot sport 14.10.2022
Njegova želja da pomogne srpskom fudbalu nije upitna. Proslavljeni srpski fudbaler Nemanja Vidić, za Sportal je pričao o onome što je zanimalo sve ljude u našoj zemlji – potencijalnoj kandidaturi za predsednika FSS. On je na samom startu istakao da… »

Vesti dana »