Povezane vesti

Isplivao snimak na kom Aleksandra Nikolić lomi sve pred sobom Bacila bubicu, razbila tanjire, a onda jecala na sav glas

Isplivao snimak na kom Aleksandra Nikolić lomi sve pred sobom Bacila bubicu, razbila tanjire, a onda jecala na sav glas

Blic 14.10.2022
Aleksandra Nikolić danima ne može da se smiri zbog "afere čokoladica". Niame, ona se uplašila da je svojim potezom ugrozila vezu sa Dejanom Dragojevićem, pa sve vreme plače. Sada je isplivao snimak na mrežama gde je Aleksandra u naletu besa bacila… »
"Lažov sam, pogrešila sam, nisam htela da ugrozim svoju vezu" Šok priznanje Aleks Nikolić, ipak je uradila ono što su svi…

"Lažov sam, pogrešila sam, nisam htela da ugrozim svoju vezu" Šok priznanje Aleks Nikolić, ipak je uradila ono što su svi…

Kurir 14.10.2022
Zadrugari su imali priliku da vide snimak razgovora Milice Veselinović i Bilala Brajlovića, gde joj on priča da ona pravi budalu od njega i da ga je izdala. Ovo se odnosilo na to što je Milica promenila priču da je Bilalu dala čokoladicu od… »
"Ne znam zašto je to uradila": Majka Aleksandre Nikolić šokirana zbog njenog odnosa sa Bilalom, spomenula i Dejana

"Ne znam zašto je to uradila": Majka Aleksandre Nikolić šokirana zbog njenog odnosa sa Bilalom, spomenula i Dejana

Blic 14.10.2022
Danima se u Beloj kući priča da Aleksandra Nikolić gaji simpatije prema Bilalu Brajiloviću, zbog čega ona strahuje da će joj veza sa Dejanom Dragojevićem biti na klimavim nogama. Aleks je Bilalu kupovala pivo na žurki, a u stogoj tajnosti mu je… »
Dejan otkrio da li veruje Aleks posle afere čokoladica Priznao da li se plaši da se Nikolićeva ne smuva sa Bilalom…

Dejan otkrio da li veruje Aleks posle afere čokoladica Priznao da li se plaši da se Nikolićeva ne smuva sa Bilalom…

Kurir 14.10.2022
Dejan Dragojević oglasio se i bez dlake na jeziku prokomentarisao sve aktuelne teme u koje je u tekućoj, šestoj sezoni "Zadruge" upletena njegova izabranica Aleksandra Nikolić. Nakon raskrinkavanja tokom "Pitanja gledalaca" i "Gledanja snimaka"… »
Majka Aleks Nikolić: Nadam se da moje dete ima glavu i mozak!

Majka Aleks Nikolić: Nadam se da moje dete ima glavu i mozak!

Svet plus 14.10.2022
Majka Aleks Nikolić kaže da ne zna gde joj je glava ali ipak na jedno pitanje nije htela da odgovori kada su u pitanju Dejan i Bilal. Nadam se da moje dete ima glavu i mozak, kaže Slovenka. Aleksandra Nikolić Aleks strahuje da će joj veza sa Dejanom… »

Vesti dana »