Povezane vesti

Vlahović u krizi? Kakav odgovor Dragana Stojkovića Piksija Italijanima...

Vlahović u krizi? Kakav odgovor Dragana Stojkovića Piksija Italijanima...

Večernje novosti 14.10.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je da nije zabrinut za formu napadača Juventusa Dušana Vlahovića uoči Svetskog prvenstva u Kataru, prenosi "Gazeta delo sport". FOTO: EPA Vlahović je ove sezone postigao šest golova… »
Piksi nije zabrinut: „Vlahović kada igra za Srbiju je drugi igrač od onog koji igra za Juventus – to nije moj problem!

Piksi nije zabrinut: „Vlahović kada igra za Srbiju je drugi igrač od onog koji igra za Juventus – to nije moj problem!

Hot sport 14.10.2022
Veruje u Dušana apsolutno. Kako se bliži Mundijal u Kataru tako raste i tenzija i briga o formi pojedinih igrača. Dušan Vlahović sa svojim klub, Juventusom, prolazi određenu krizu, ali selektor reprezentacije Srbije, Dragan Stojković, nije zabrinut… »
Piksi: Vlahović drugi igrač u klubu, to nije moj problem

Piksi: Vlahović drugi igrač u klubu, to nije moj problem

Sport klub 14.10.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković gledaće u subotu derbi Torina, a tokom boravka u Italiji govorio je za Gazeta delo Sport i istakao da ga ne brinu partije koje Dušan Vlahović pruža u svom klubu. Upitan da li je zabrinut zbog… »
Udariće Srbin na Srbina Evo zašto je Piski otišao u Italiju

Udariće Srbin na Srbina Evo zašto je Piski otišao u Italiju

Alo 14.10.2022
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi otišao je u Italiju kako bi pratio meč Juventusa i Torina. - To je više od derbija. Velika utakmica za Italiju, ali u ovom trenutku velika i za Srbiju. Pet mojih igrača biće akteri ovog derbija. Vlahović i… »
Stojković: Vlahović koji igra za Srbiju je drugačiji od onog u Juventusu

Stojković: Vlahović koji igra za Srbiju je drugačiji od onog u Juventusu

Radio sto plus 14.10.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da Dušan Vlahović „nije isti“ igrač u nacionalnom timu i Juventusu, ali je istakao da ga to ne brine. Stojkovića je, pred duel Torina i Juventusa u kojem će igrati više… »
Piksi viđen u Italiji, došao je da preporuči pojačanje velikanu: On je igrač koji vam fali, nemojte da ga propustite!

Piksi viđen u Italiji, došao je da preporuči pojačanje velikanu: On je igrač koji vam fali, nemojte da ga propustite!

Mondo 14.10.2022
Dragan Stojković Piksi bi voleo da vidi tri svoja "orla" u istom dresu! Dragan Stojković Piksi bi voleo da vidi tri svoja "orla" u istom dresu! Dragan Stojković Piksi stigao je u Italiju gde će u subotu od 18 časova gledati meč Torina i Juventusa… »
"Orlovi" budite kao Piksi Može li neko u Kataru da iskopira selektora? Zbog ovog gola mu se divio i Platini (video)

"Orlovi" budite kao Piksi Može li neko u Kataru da iskopira selektora? Zbog ovog gola mu se divio i Platini (video)

Alo 14.10.2022
Selektor Dragan Stojković Piksi je u svemu istinska zvezda vodilja za reprezentativce. On je od Srbije napravio sjajnu reprezentaciju od koje sve svi plaše. Svetsko prvenstvo je blizu. Jasno je da će Tadić i drugi pratiti sve selektorove reči, ali da… »
Piksija italijani pitali o Vlahoviću, on "bocnuo" Juventus: Totalno je drugi igrač kad igra za mene, platiće mi večeru!

Piksija italijani pitali o Vlahoviću, on "bocnuo" Juventus: Totalno je drugi igrač kad igra za mene, platiće mi večeru!

Mondo 14.10.2022
Dušan Vlahović je jedan u nizu igrača koji bolje igraju kod selektora Stojkovića nego kod svojih trenera! Dušan Vlahović je jedan u nizu igrača koji bolje igraju kod selektora Stojkovića nego kod svojih trenera! Dragan Stojković je stigao u… »
Kod mene je drugačiji igrač Italijani zvali Piksija zbog Vlahovića, selektor Srbije opasno potkačio Juventus

Kod mene je drugačiji igrač Italijani zvali Piksija zbog Vlahovića, selektor Srbije opasno potkačio Juventus

Alo 14.10.2022
Mediji iz Italije pozvali su selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija da priča o Dušanu Vlahoviću. - Da li sam zabrinut zbog Vlahovića? Ne, meni je samo bitno da je on fizički dobro. Uvek je davao golove i nastaviće da ih daje - jasan je bio… »

Vesti dana »