Povezane vesti

Pio pivo pa viski, igrao go oko stola! Snimci potvrdili da je vozač Hitne pomoći popio flašu viskija na eks pre stravične…

Pio pivo pa viski, igrao go oko stola! Snimci potvrdili da je vozač Hitne pomoći popio flašu viskija na eks pre stravične…

Kurir 14.10.2022
U Višem sudu u Nišu danas je nastavljeno suđenje Miodragu Periću (39) koji se sumnjiči da je sa 2,27 promila alkohola u krvi usmrtio mladog Željka Ristića (19) u selu Šainovac kod Doljevca. Ova tragedija se dogodila pre dve godine, a još se… »
Mortus pijan pokosio tinejdžera: "Prvo sam pio pivo, pa viski. Flašu koja se vidi na snimku popio sam na eks, ali ja nisam…

Mortus pijan pokosio tinejdžera: "Prvo sam pio pivo, pa viski. Flašu koja se vidi na snimku popio sam na eks, ali ja nisam…

Blic 14.10.2022
Pregledavanjem video snimka iz kafane u kojoj je pre nesreće bio optuženi Miodrag Perić (38) iz Šainovca, nastavljeno je suđenje za tešku saobraćajnu nesreću u u kojoj je nastradao pešak Željko Ristić (19) iz istog sela. Periću se na teret… »
Miodrag je popio flašu viskija na eks, pa seo za volan: Nastavljeno suđenje za smrt mladog Doljevčanina

Miodrag je popio flašu viskija na eks, pa seo za volan: Nastavljeno suđenje za smrt mladog Doljevčanina

Telegraf 14.10.2022
Perić se na saslušanju pred sudom zakleo su u svoje troje dece da nije on vozio a da je prihvatio odgovornost za nesreću jer je bio pijan i nije znao ništa o onome što se dešavalo. Emitovanjem video zapisa iz kafane u kojoj se Miodrag Perić (39) iz… »

Vesti dana »